Zdjęcia z planu Supermana ukazują Davida Corensweta w roli Clarka Kenta… i nie tego się spodziewaliśmy

Pomyśleliśmy, że najpierw przyjrzymy się Cat Grant To miało być to Nadczłowiek Ustaw zdjęcia już dziś. Zamiast tego wygląda na to, że pobliscy fotografowie zostawili najlepsze na koniec, ponieważ teraz mamy zdjęcie Davida Corensweta w roli Clarka Kenta!

Zazwyczaj Człowiek ze Stali przebiera się za parę okularów i niewielką zmianę fryzury; W przypadku Christophera Reeve’a jego sprytnie uczesane włosy zastąpiono słynnym obecnie „bloczkiem Supermana”.

Wygląda na to, że reżyser James Gunn zainspirował się tym filmem Superman: Filmchoć na nieco bardziej ekstremalnym poziomie. Jak zobaczycie poniżej, Clark z DCU ma niechlujną czuprynę kręconych włosów, żeby lepiej się ukryć. Ponieważ zakrywa większość jego czoła, możemy teraz lepiej wierzyć, że jego koledzy z „The Daily Bugle” nie rozpoznają w nim Supermana.

Niekoniecznie tego się spodziewaliśmy, ale sugeruje, że Cornsuit zmieni swój wygląd fizyczny, podobnie jak Clark Kent, co jest twórczą decyzją podjętą przez Reeve’a, której żaden aktor nie był w stanie powtórzyć od tamtej pory (chociaż Brandon Routh dał temu dobry strzał) Superman powraca).

Warto również zauważyć, że Clark nosi okrągłe okulary, które wyglądają bardzo podobnie do tych, które nosi, jak się domyślacie, reporterska wersja Reeve’a.

Przyjrzyj się bliżej NadczłowiekClark Kent poniżej i daj nam znać, co myślisz w sekcji komentarzy.

Nadczłowiek Opowiada historię podróży Supermana, mającej na celu pogodzenie swojego kryptońskiego dziedzictwa z ludzkim wychowaniem jako Clark Kent z Smallville w Kansas. Jest ucieleśnieniem prawdy, sprawiedliwości i amerykańskiego stylu życia, kierując się ludzką dobrocią w świecie, który uważa dobroć za przestarzałą.

David Corenswet wcieli się w Człowieka ze stali, a Rachel Brosnahan w rolę Lois Lane.

READ  „Nigdy nie zaproponował, że zapłaci”

W obsadzie znajdują się Isabella Merced jako Hawkgirl, Edie Gatheje jako Mr. Terrific, Nathan Fillion jako Guy Gardner, Anthony Carrigan jako Metamorpho i Gabriela De Faria jako Inżynier.

Postacie drugoplanowe to Sara Sampaio jako Eve Schumacher, Wendell Pierce jako Perry White, Skyler Gisondo jako Jimmy Olsen, Pruitt Taylor Vince jako Pa Kent, Neva Howell jako Ma Kent, Beck Bennett jako Steve Lombard i Michaela Hoover jako Cat Grant oraz Christopher MacDonald jako Ron. Zespół i Nicholas Hoult jako Lex Luthor.

Oczekuje się, że Millie Alcock pojawi się także w roli Supergirl, zanim zagra we własnym filmie. Supergirl: Kobieta jutra.

Nadczłowiek Obecnie premiera planowana jest na 11 lipca 2025 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *