Zespół Rolling Stones bawi się na stadionie MetLife przed weekendem z okazji Dnia Pamięci


3 minuty czytania

The Rolling Stones z pewnością wiedzą, jak urządzić weekendową imprezę z okazji Dnia Pamięci w Jersey.

Żarty, aktualne rozmowy, rozmowy o menu w Jersey i prawie dwie godziny najwspanialszych piosenek rock’n’rolla można było usłyszeć 23 maja na stadionie MetLife w East Rutherford.

The Stones – których członkowie Mick Jagger i Keith Richards mają po 80 lat – odnaleźli swój ulubiony sposób na to, by nie traktować siebie zbyt poważnie, a mimo to nadal stanowią poważną siłę muzyczną. Wersje „Paint it Black” i „Gimme Shelter” odbiły się echem w całym MetLife ze złowieszczym pięknem. To było wspaniałe i trochę straszne.

Chanel Hines, która po raz pierwszy podczas tej trasy wystąpi Rolling Stones na żywo, zachwycona główną rolą kobiecą w „Gimme Shelter”.

W miarę upływu nocy zespół stawał się coraz silniejszy. Podczas „Honky Tonk Women” Jagger przebiegł 50 metrów od wybiegu do zestawu perkusyjnego i zdawał się nie tracić tchu.

W czwartek Richards miał niespodziankę. Zamiast zwykłego solowego występu wykonał dwie piosenki: „You Got the Silver” i „Little T&A”.

„Nie mam pojęcia, o czym jest ten następny artykuł, ale go napisałem” – powiedział Richards z Little T&A.

Richards wykonał także chrupiący riff na gitarze gwiazdy rocka podczas utworu „Jumpin’ Jack Flash”, posyłając publiczności ostre spojrzenie i mrugając, podczas gdy basista Darrell Jones posłał mu szczery uśmiech.

A jeśli już mowa o Jonesie, to wyjątkowo spisał się on na rozszerzonej wersji „Miss You” z wielowymiarową solówką basową przedstawioną na wielu poziomach. Jagger był pod takim wrażeniem, że w połowie uderzył go w klatkę piersiową.

Jagger dostosował także tekst do potrzeb publiczności, zmieniając wers „Dziewczyny z Puerto Rico” na „Dziewczyny z Argentyny” w przypadku młodej kobiety podnoszącej przed publicznością flagę Argentyny.

READ  Taylor Hawkins, perkusista z Foo Fighters, umiera w wieku 50 lat

Perkusista Steve Jordan, który zastąpił zmarłego Charliego Wattsa, jest mistrzem zapamiętywania beatów i szlifowania kieszeni. To nuta tak doskonała, że ​​aż niezwykła. Ronnie Wood dodaje charakteru i zadziorności składowi.

Nowe utwory z ostatniego albumu „Hackney Diamonds” dobrze poradziły sobie z klasyką. „Angry” jest, cóż, zły i jest rockerem na arenie. „Sweet Voices of Heaven” podniosło niebo dynamiką gospel rocka.

Chłopaki śledzą bieżące wydarzenia w okolicy, w tym proces impeachmentu byłego prezydenta Donalda Trumpa w Nowym Jorku za oszustwa wyborcze.

„Trochę martwiłem się dzisiejszą pogodą” – powiedział Jagger. „Myślałem, że zdobędziemy Stormy Daniels, ale wszystko w porządku”.

On gra

Fani na parkingu przed występem Rolling Stones na stadionie MetLife

Fani na parkingu przed występem Rolling Stones na stadionie MetLife w czwartek, 1 sierpnia 2019 r.

Michaela Karasa w North Jersey

Ostatnim razem, gdy Stonesi grali w MetLife, Jagger postanowił zjeść obiad w restauracji Tick Tock Diner przy Route 3 w Clinton.

„Wspaniale jest wrócić do New Jersey!” „Nie zawsze możesz dostać to, czego chcesz” – powiedział później Jagger.

Jagger kontynuował: „Ostatnim razem, gdy wspomniałem, że poszliśmy do tej restauracji, Tick Tock Diner. Więc w drodze na występ zatrzymałem się tam i dowiedziałem się, że mają nową kanapkę o nazwie The Mick Jagger. Nigdy nie jadłem (pusta) kanapka z napisem „Nazywam się, jestem bardzo, bardzo dumny”.

Kanapka Micka Jaggera zawiera bułkę z szynką, jajko i ser. Jagger mógłby być niezłym wariatem. On także, jak głosi piosenka, porusza się jak Jagger, wirując biodrami, palcami skierowanymi w górę i wymachując rękami nad publicznością – gratulując rock’n’rolla tym, którzy przeszli na ciemną stronę i z powrotem.

więcej: Tick ​​​​Tock Diner w Clifton jest gotowy na występ Micka Jaggera i Rolling Stones

„Hackney Diamonds” to pierwszy album Stonesów od 18 lat. Trasa rozpoczęła się 28 kwietnia na stadionie NRG w Houston i zakończy się 21 lipca w Thunder Ridge Nature Arena w Ridgedale w stanie Missouri w 17 miastach.

READ  Kristen Dott rozmawia o powrocie do „Vanderpump Rules” w związku ze skandalem z Tomem Sandovalem

Do trasy zaplanowanej na 23 maja właśnie dodano koncert w Missouri.

Następna edycja odbędzie się w niedzielę 26 maja w MetLife. Lawrence jest otwieraczem, a bilety do odsprzedaży zaczynają się od 92 dolarów za pośrednictwem Menedżer biletów.

Otwierający występ Jon Batiste wszedł na scenę z olśniewającym błyskiem i polotem w dopasowanej cekinowej marynarce i spodniach.

„Czy jesteś gotowy na rock!” – wykrzyknął Batiste, krocząc dumnie po scenie, podczas gdy on i jego zespół wykonywali „Tell the Truth”.

Multiinstrumentalista był dość dynamiczny i ciągle w ruchu, gdy grał muzyczną mieszankę funku, soul, rocka i gospel – nawet jeśli pierwsi słuchacze Stonesów nie dorównywali entuzjazmowi.

„Kiedy poruszam się w ten sposób, czuję się wolny” – powiedział Batiste.

Mieszkaniec Nowego Orleanu miał odpowiedź: zaśpiewał składankę, która rozpoczęła się od klasyka soulowo-ewangelicznego „People Get Ready”.

Na stadionie włączyły się światła telefonów, oświetlając drogę.

Setlista Rolling Stones MetLife na 23 maja

Zacznij ode mnie

Wyjdź z mojego tłumu

Rozbiło się

zły

To po prostu rock and roll (ale ja to kocham)

Wild Horses (piosenka wybrana przez fanów)

Jego ruina

Upadły kwiat kości

Nie zawsze możesz dostać to, czego chcesz

I Got Silver (wokal prowadzący: Keith Richards)

Little T&A (wokal prowadzący: Keith Richards)

Współczucie dla diabła

Honky Tonk, kobiety

Tęsknię za tobą

Daj mi schronienie

Pomaluj to na czarno

Skokowy Jack Flash

Wygląd:

Słodkie dźwięki nieba

(Nie mogę uzyskać) satysfakcji

Rozwal kamienie! W Kamiennym Kucyku

Trasa Hackney Diamonds Tour jest sponsorowana przez AARP, a AARP-NJ będzie gospodarzem Marka Reblera i jego przyjaciół Rock the Stones! Wystawa w sobotę, 26 maja w Stone Pony.

Udział w wydarzeniu o 19:00 jest bezpłatny, a członkowie AARP mogą skorzystać z wcześniejszego dostępu do wydarzenia, okazując przy wejściu swoją kartę AARP lub aplikację AARP Now. Wczesny przyjazd jest o 17:30, zwykłe drzwi o 18:00

READ  Jennifer Lopez przed występem w The View stawia na szykowny pokaz w niebieskim topie i spódnicy midi ze sztucznej skóry

Uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w grze z ciekawostkami muzycznymi zespołu Rolling Stones i wygrać bilety na niedzielny koncert Stonesów w MetLife.

Rebler jest dyrektorem muzycznym Little Steven and the Disciples of Soul. Odwiedzać Stoneponyonline.com w celu uzyskania dalszych informacji.

Subskrybuj na app.com Najświeższe informacje na scenie muzycznej New Jersey.

Pochodzący z Jersey Shore Chris Jordan zajmuje się rozrywką i reportażami dla USA Today Network w New Jersey. Skontaktuj się z nim pod adresem [email protected].

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *