Zmagania Tigera Woodsa, tabela liderów, wyniki, analiza pierwszej rundy w St Andrews

2022 Open – lub British Open, jak nazywają go Amerykanie – trwa w St Andrews, kolebce golfa. Tegoroczny turniej, główny finał roku mężczyzn, zapowiada się w szybkim tempie i szeroko otwarty. tam ulubiony (Rory McIlroy) i wielu konkurentów (Xander Shaveli, John Ram, Scotty Scheffler, Jordan Spieth, Colin Morikawa, Justin Thomas i inni), ale nie ma zgody.

150. Otwarte Mistrzostwa są powodem do świętowania, a powrót do St Andrews po raz pierwszy od siedmiu lat to ważny rozdział w historii golfa. To może być ostatni raz, kiedy Tiger Woods gra w St Andrews i może to być największa szansa McIlroya na wygraną na polu golfowym. Być może młoda gwiazda golfa dołączy do grona nieśmiertelnych gry, być może nowa i nieoczekiwana osoba podejmie wyzwanie i przyniesie Claret Jug do domu.

Warunki pierwszej rundy w czwartek są surowe i szybkie, co oznacza, że ​​gracze zmierzą się z wyzwaniami na gładkich greenach i fairwayach, które rozciągają się na terenie Szkocji. Wczesne wyniki sugerują, że w czwartek w The Open pojawią się zięby; Pytanie brzmi, kto na tym skorzysta, a kto będzie żałował, że ta okazja minęła? To wyzwanie jak żadne inne w golfie.

Śledź Yahoo Sports, gdy przedstawimy Ci całą akcję od pierwszego dnia Otwartych Mistrzostw.

Więcej lektury British Open:

Trwa British Open. (Reuters/Paul Childs)

READ  Piwowarzy podpiszą kontrakt z Andrew McCutchenem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *