Zniknięcie Juliana Sandsa – Aktualizacja: Biuro szeryfa przedstawia aktualne informacje na temat poszukiwań zaginionego aktora

Julian Sands: Kim jest zaginiony brytyjski aktor z Hollywood w Kalifornii?

Władze Kalifornii twierdzą, że poszukiwania Juliana Sandsa będą kontynuowane wyłącznie drogą powietrzną.

Departament szeryfa hrabstwa San Bernardino wydał aktualizację W środę wieczorem czasu amerykańskiego ogłoszono, że helikoptery nadal przeszukują góry San Gabriel w poszukiwaniu jakichkolwiek śladów zaginionego brytyjskiego aktora.

Biuro szeryfa poinformowało, że do pomocy w poszukiwaniach została sprowadzona dywizja operacji lotniczych California Highway Patrol’s Valley Division, z urządzeniem, które może wykryć materiały odblaskowe, aw niektórych przypadkach karty kredytowe.

Tymczasem Julian Sands Brat Nicka tak powiedział In My Heart wie, że jego brat już nie żyje, ponieważ poszukiwania zaginionego brytyjskiego aktora zbliżają się do drugiego tygodnia.

Komentując swoją lokalną gazetę z Yorkshire, Nick powiedział: Craven Herald.

Sand zaginął 13 stycznia, co skłoniło biuro szeryfa San Bernardino do podjęcia poważnych działań poszukiwawczych i ratunkowych.

Wtorek, Oficjalne oświadczenie Z biura burmistrza powiedział, że nowe poszukiwania piasków na wyższych terenach nadal nie są możliwe z powodu złych warunków.

zeszły tydzień, Rodzina Sandsa opublikowała ostatnie znane zdjęcia, na których wspinał się po górachMówi Niezależny: „Tak lubi być widziany, robi to, co kocha najbardziej – bohaterski alpinista.”

1674714217

PODSUMOWANIE: Naziemne poszukiwania Julian Sands zostały zawieszone

Policja poinformowała, że ​​poszukiwania zaginionego aktora Juliana Sandsa w górach San Gabriel w Kalifornii są prowadzone wyłącznie drogą powietrzną.

Policja opublikowała zdjęcia helikopterów wciąż używanych do poszukiwań z powietrza i poinformowała, że ​​na pomoc sprowadzono oddział patrolowy California Valley Highway Patrol Squad.

Naukowcy używają instrumentu RECCO – systemu radarowego, który może wykrywać odpowiednie reflektory RECCO, które alpiniści noszą na swoich ubraniach i plecakach, a także inne odblaskowe powierzchnie, takie jak elektronika, a czasem nawet karty kredytowe.

„mamy nadzieję [California Highway Patrol] Partnerzy, funkcjonariusze Hertzell & Calcutt, mogą zidentyfikować obszar, na którym możemy skoncentrować nasze wysiłki poszukiwawcze, i podziękować im za pomoc” – czytamy w najnowszym komunikacie policji, dodając, że „dodatkowe informacje zostaną ujawnione, gdy tylko będą dostępne”.

65-letni Sands wędrował w rejonie Baldy Bowl w górach San Gabriel na północ od Los Angeles, kiedy zaginął 13 stycznia. Od tamtej pory nie słyszano o nim.

Adama Wisnella26 stycznia 2023 06:23

1674745315

Jedna z najnowszych aktualizacji historii:

Władze wykorzystują technologię używaną do wykrywania urządzeń elektronicznych i kart kredytowych w poszukiwaniu piasku.

Departament szeryfa hrabstwa San Bernardino powiedział, że „miejmy nadzieję”, że będą w stanie dokładniej wytyczyć obszar, na którym należy skoncentrować wysiłki.

Lewisa Sheltona26 stycznia 2023 15:01

1674742052

Kilka podstawowych informacji na temat życia i kariery Sands tutaj.

Płodny aktor o niezwykłym zasięgu, Sands znany jest z ról w filmach takich jak Pokój z widokiemI Arachnofobia.

Lewisa Sheltona26 stycznia 2023 14:07

1674738583

Rozdzierające serce słowa brata Sandsa na początku tego tygodnia, który obawiał się najgorszego.

„W głębi serca wiem, że odszedł”.

Lewisa Sheltona26 stycznia 2023 13:09

1674733270

Lewisa Sheltona26 stycznia 2023 11:41

1674727333

ICYMI: Na początku tego tygodnia rodzina Sands wydała publiczne oświadczenie w związku z trwającymi poszukiwaniami.

„Nasze szczere podziękowania kierujemy do sympatycznych członków Departamentu Szeryfa Hrabstwa San Bernardino koordynujących poszukiwania naszego ukochanego Juliana, a także do bohaterskich zespołów poszukiwawczych wymienionych poniżej, które stawiają czoła trudnym warunkom na ziemi i w powietrzu, aby sprowadzić Juliana do domu ,” to czyta.

„Byliśmy głęboko poruszeni falą miłości i wsparcia”.

Lewisa Sheltona26 stycznia 2023 10:02

1674721507

Ludzie nadal dzielą się wiadomościami pełnymi nadziei i niepokoju w mediach społecznościowych, ponieważ zbliżamy się do dwóch tygodni od zgłoszenia zaginięcia Sands.

napisał @LianeMoonRaven, który podzielił się swoimi najmilszymi wspomnieniami ze spotkania z aktorem…

Lewisa Sheltona26 stycznia 2023 08:25

1674711056

Francis Fisher Aktywnie wysyłaj modlitwy

Tytaniczny Star Fisher podzieliła się swoimi modlitwami w odpowiedzi na aktualizację tweeta szeryfa hrabstwa San Bernardino w środę (25 stycznia).

„Proszę, módlcie się za Juliana” – napisał aktor w odpowiedzi na wiadomość, że poszukiwania piasku będą kontynuowane wyłącznie drogą powietrzną.

Toma Murraya26 stycznia 2023 05:30

1674707456

Technologia wykrywania kart kredytowych używana w wyszukiwaniu Sands

W aktualizacji opublikowanej w środę (25 stycznia) władze poinformowały, że używają urządzenia Recco do śledzenia piasku.

„Technologia Recco może wykryć materiały odblaskowe Recco, elektronikę, aw niektórych przypadkach karty kredytowe” – powiedzieli.

Toma Murraya26 stycznia 2023 04:30

1674703842

Kim jest Julian Sands?

Julian Sands: Kim jest zaginiony brytyjski aktor z Hollywood w Kalifornii?

Toma Murraya26 stycznia 2023 03:30

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *