Żona Dereka Hougha, Hayley, otrzymała oficjalną zgodę na dołączenie do trasy tanecznej

Dereka Hougha

Żonie Hailey wolno tańczyć…

Kilka miesięcy po operacji mózgu

Dereka Hougha A jego żona, Hayley Herbert, wkrótce znajdzie się w centrum uwagi… ponieważ uzyskała zgodę lekarzy na ponowne rozpoczęcie koncertowania.

Inteligentna para podzieliła się w piątek dobrą wiadomością w relacji Hailey na Instagramie… informując armię fanów, że jest gotowa do ponownego występu – oficjalnie powracając na scenę 14 kwietnia na Florydzie.

I wygląda zupełnie jak dawniej, jeśli drugi film, który zamieściła, jest jakąś wskazówką… ponieważ wygląda na to, że wróciła już na próby z zespołem koncertującym.

W podpisach postów wspomina swój powrót do zdrowia, wspominając, że taniec zaledwie cztery miesiące po awaryjnej kraniektomii był całkowitym szokiem i dziękuje wszystkim profesjonalistom, którzy pomogli jej wrócić na scenę.

Pamiętajcie… Hayley była zdezorientowana i była Pospieszył się następnego wieczoru do Capital Hospital, aby zagrać w trasie „Symphony of Dance”.

Najwyraźniej spędziła trochę czasu w pracy… z powodu Hougha Zdjęcie opublikowane Oboje razem w zeszłym miesiącu – stojąc pośrodku dużego studia tańca na świeżym powietrzu.

Hailey mówiła wcześniej, że ma dobre i złe dni, ale wygląda na to, że ma ich wystarczająco dużo, aby lekarze zapisali ją na parkiecie na trasę koncertową.

Gratulacje, Hayley… Nie mogę się doczekać, aż wyruszysz w trasę i wkrótce się tam przeprowadzisz!!!
READ  „Wonka” liderem poświątecznego spowolnienia z 9 milionami dolarów – ostateczny termin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *