Żona Lance’a Reddicka dzieli się emocjonalnym hołdem: „Lance został nam zabrany zbyt wcześnie”CNN

Rodzina i przyjaciele wspominają aktora Lance’a Reddicka po jego przedwczesnej śmierci w piątek w wieku 60 lat.

„Lance został nam odebrany zbyt wcześnie” – napisała w sobotę na Instagramie Stephanie Reddick, wdowa po zmarłym aktorze. „Dziękuję za całą waszą wielką miłość, wsparcie i piękne historie udostępnione na tych platformach w ciągu ostatniego dnia. Widzę wasze wiadomości i nie mogę wyrazić, jak bardzo jestem wdzięczny za ich posiadanie.”

Lance Reddick, doświadczony aktor znany z roli Cedrica Danielsa w „The Wire” i pracy nad serią „John Wick”, zmarł z przyczyn naturalnych – poinformowała jego przedstawicielka, Mia Hansen.

Wendell Pierce, jego współgwiazda w „Wire”, wspomina Riddicka jako „człowieka o wielkiej sile i wdzięku” w pozdrowienia Piątek.

„Tak utalentowany muzyk, jak był aktorem” – napisał Pearce. Przykład klasy. Nagły, ostry, nagły smutek dla naszej artystycznej rodziny. Niewyobrażalne cierpienie dla jego rodziny i bliskich. Powodzenia przyjacielu. Zostawiłeś tu swój ślad”.

„Wstrząśnięty!! Brak mi słów!! Tak utalentowany, miły i inteligentny król odszedł!! Miałem szczęście, że mogłem z tobą pracować i byłem błogosławiony, że cię poznałem” Aktorka Viola Davies napisał w hołdzie na Instagramie. „Módlcie się o pocieszenie dla swojej rodziny i bliskich! Spoczywaj dobrze Lance Reddick… Do zobaczenia po drugiej stronie.”

Riddick, który pojawił się w „John Wick: Rozdział 4”, został również zapamiętany przez jego kolegów z serii.

„dobroduszna dusza, wspaniały człowiek i prawdziwy przyjaciel” Przeczytaj post z filmu.

Reddick był także głosem komandora Zavali w serii Destiny i ulubieńcem społeczności gry.

Jego żona wyznała im miłość w swoim hołdzie.

Dziękuję też tysiącom graczy Destiny, którzy grali w specjalnym hołdzie dla Lance’a.

Poprosiłem o datki w jego imieniu na momcares.org, organizację non-profit służącą mamom i rodzinom w Baltimore, jego rodzinnym mieście.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *