Źródła podają, że Kevin Durant zabiega o handel od Brookyn Nets

gwiazda franczyzy Kevin Durant Handel zażądał Brooklyn Nets w czwartek, źródła powiedziały ESPN Adrianowi Wojnarowskiemu.

Źródła poinformowały ESPN, że Durant złożył w czwartek zlecenie handlowe bezpośrednio właścicielowi Nets, Joe Tsai.

Kleiman powiedział ESPN, że dyrektor generalny Nets, Sean Marks, współpracuje z Durantem i jego menedżerem biznesowym Richem Kleimanem, aby znaleźć handel.

Gdy Nets przygotowuje się do przeniesienia jednego z najcenniejszych aktywów handlowych na rynku, cała lista będzie dostępna do omówienia transakcji, poinformowały źródła ESPN. Drużyny wzywają Duranta, a sieci z pewnością będą szukać historycznego powrotu dla graczy i ich pochodnych.

Phoenix Suns i Miami Heat należą do dwóch zespołów Kevin Durant Na jego liście życzeń źródła powiedziały ESPN, ale Nets planują przenieść Duranta tam, gdzie mogą uzyskać najlepszą możliwą ofertę. Ponieważ Durant ma cztery lata na swoim kontrakcie, nie brakuje zespołów chętnych do odciążenia jego aktywów.

Durant, który nie zostanie nieograniczonym wolnym agentem do 2026 roku, ma zarobić 44,1 miliona dolarów w sezonie 2022-23.

on i Keri Irving Źródła powiedziały ESPN, że nie miał kontaktu z Nets po tym, jak Irving wybrał jego umowę w poniedziałek, i było poczucie nieuchronności, że Durant w końcu poprosi o umowę.

The Nets, wybrani przez wielu przedsezonowych do zdobycia mistrzostw NBA, zakończyli mecz z wynikiem 44-38, dobrym na siódme miejsce w Konferencji Wschodniej – i miejsce w playoffach wzmocnione wygraną w meczu z Cleveland Cavaliers 12 kwietnia.

Celtics zmiecili ich w pierwszej rundzie.

Durant miał średnio 29,9 punktu, 7,4 zbiórki i 6,4 asysty w tym sezonie, ale widział akcję w zaledwie 55 meczach w sezonie zasadniczym, gdy wracał do zdrowia po kontuzji MCL.

W innych wiadomościach internauci zyskali Royce O’Neill Utah Jazz w zamian za wybór pierwszej rundy w 2023 r., źródła powiedziały ESPN. Źródła powiedziały ESPN, że wybór, który trafia do Utah, będzie mniejszy od ich własnego wyboru, czy to w Houston, czy w Filadelfii.

READ  Johnny Bench przeprasza za antysemickie komentarze na konferencji prasowej wprowadzającej Reds Hall of Fame

O’Neale 29, średnio 7,4 punktu i 4,8 zbiórki w swoim piątym sezonie w Jazz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *