Apple wyróżnia się w programie „tylko na zaproszenie”, który nagradza członków forum VIP

Samuel Akson

Wykonane przez Apple Społeczność + Program Ogólna wiedza w tym tygodniu. Podobnie jak w przypadku innych firm technologicznych, takich jak Dell, HP i Microsoft, Apple nagradza dobrze poinformowanych wolontariuszy, którzy często wspierają jego społeczność wsparcia online.

Został również zauważony przez Jasne W środę Apple uruchomił Program społeczności Apple+ Strona internetowa, która zawiera szczegółowe informacje o programie, który co roku zaprasza niewielką liczbę członków forum do korzystania ze specjalnych nagród. Przedstawiciel Apple powiedział Ars Technica, że ​​chociaż strona internetowa jest nowa, oprogramowanie „istnieje już od kilku lat”. Możliwe, że skoro w programie bierze udział tylko kilka osób, przed uruchomieniem strony nie było na ten temat zbyt wiele gadania.

Członkowie Community+ otrzymują „specjalne korzyści, doświadczenia w białych rękawiczkach i nie tylko”, zgodnie ze stroną programu, ale Apple nie określiło, co to oznacza, a firma odmówiła dostarczenia Ars Technica więcej szczegółów na temat nagród.

Apple nie zaznaczył również pól, które należy zaznaczyć, aby otrzymać zaproszenie. Jednak strona Społeczność+ zauważa, że ​​zaproszeni są „członkami społeczności wysokiego poziomu”, którzy „angażują się i są aktywni w społeczności”, „udostępniają wysokiej jakości treści i pomocne odpowiedzi w celu budowania ich reputacji” i są wzorami do naśladowania dla społeczności.

Regularna społeczność wsparcia Apple już otrzymuj punkty Uczestnictwo w czynnościach, takich jak zadawanie pytań lub odpowiadanie na nie lub oznaczanie jednej z odpowiedzi jako „pomocne” przez innych członków społeczności. Zbieranie wirtualnych punktów może prowadzić do wirtualnych nagród, takich jak możliwość zdobycia niestandardowego awatara lub dostęp do The Lounge, w którym Ty i inni wysoko postawiony członkowie możecie dyskutować.

Program Społeczność+ z dodatkami jest jeszcze lepszy. Ponownie, nie mamy szczegółów, ale możemy przyjrzeć się podobnym programom technicznym MLM w poszukiwaniu pomysłów.

READ  Zapowiedź TrueAchievements Persona 5 Royal Achievement Challenge (tylko USA)

Jak wspomniano wcześniej krawędźczłonkowie Microsoft Support Forum otrzymują nagrody MVP od ponad 20 lat, a do tej pory tytuł ten zdobyło ponad 4000 osób. garnitury Obejmuje wczesny dostęp do produktów Microsoft i zaproszenie na doroczny MVP Global Summit w centrali Microsoft w Redmond w stanie Waszyngton.

Del Nagradza elitarnych członków społeczności zaproszeniami na wydarzenia online i osobiste, testowanie nowych produktów i zasoby wewnętrzne. podczas gdy, Program ekspercki HP Nagrody obejmują zaproszenia na wydarzenia wirtualne i na żywo oraz możliwość rozmowy z pracownikami HP.

Miło słyszeć, że Apple nagradza również najbardziej pomocnych członków społeczności, którzy mogą zwolnić godziny czasu dla klientów i pracowników Apple. Jednak bez szczegółowego przyjrzenia się tym korzyściom nie jest jasne, jak bardzo Apple je ceni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *