Zwycięstwo zwolenników praw do aborcji w Alabamie

Niesamowity sukces Landsa w A Purpurowa Dzielnica — podmiejskie Hunstsville — podkreśla polityczną siłę praw reprodukcyjnych jako kwestię wyborczą, która może mieć znaczenie, gdy kontrola Demokratów nad Kongresem i Białym Domem spadnie do kilku stanów.

Według stratega Demokratów Krishny Davis ląduje Niewybaczalne stanowisko Prawo do aborcji mogło dać jej przewagę.

„Wiele razy widzimy kandydatów, którzy wypowiadają się na bardzo wysokim poziomie, w pewnym sensie ignorują kwestię, dają wiele aluzji na temat tego, co mają na myśli” – powiedział David, dodając, że inni kandydaci Demokratów powinni postrzegać zwycięstwo Landsa jako powód. Bądź bardziej wokalny.

Lands wspomniała w swoich reklamach o zapłodnieniu in vitro i aborcji, opisując także własne doświadczenia z aborcją. Tymczasem Powell opierał się na kwestiach takich jak gospodarka i infrastruktura.

Kwestie hodowlane są bardziej istotne, ponieważ rasa pojawiła się po rasie Orzeczenie sądu w Alabamie Usługi IVF zostały tymczasowo zawieszone w zeszłym miesiącu.

„Czuję [reproductive health care] To była bardzo silna motywacja, aby zachęcić ludzi do głosowania w tych wyborach” – Lands powiedział The Hill.

Angie Horne, republikańska strateg, stwierdziła, że ​​jest jasne, że ziemie zostały dotknięte W porządku przyciski Aby zachęcić do głosowania na jej korzyść.

„Gdybym był demokratą w Alabamie, oczywiście widziałem, jak to się dzieje… próbowałbym to skopiować, zrobić to samo… Myślę, że byłoby absurdalnie tego nie robić” – dodał Horne.

Ale strateg GOP przestrzegł też przed wyciąganiem zbyt wiele z wyborów specjalnych w kontekście ich znaczenia dla polityki państwa.

„Myślę, że ważne jest, aby nie próbować przedstawiać tego jako Alabamy lub stanu Alabama z dwóch powodów: po pierwsze, są to wybory specjalne, a po drugie, będzie to bardzo fioletowa dzielnica” – powiedział. Zauważył na przykład, że strategia Landsa nie sprawdziłaby się w południowo-wschodniej Alabamie.

READ  Awaria Rogers w Kanadzie ma wpływ na użytkowników telefonów, internetu i telefonów komórkowych w całym kraju

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *