2022 US Open Leaderboard: relacje na żywo, dzisiejsze wyniki golfa, aktualizacje z pierwszej rundy w The Country Club

122. US Open odbędzie się w czwartek z przedturniejowym faworytem wśród liderów klubu po porannej sesji. Rory McIlroy, który prowadził 10:1, aby wygrać National Championship na Caesars Sportsbook, strzelił 3 do 67, aby przebić poranną falę i opuścił widowisko na 17 dołków do ostatniego, gdy wrócił, aby zremisować mecz. Występuje w The Country Club na Brooklynie w stanie Massachusetts.

McIlroy rozpoczął swoje poszukiwanie piątego miejsca z fanfarami, grając z mistrzem 2021 Masters Hideki Matsuyama i złotym medalistą olimpijskim Xanderem Schauffele w parze dynamitu. Żaden z nich nie był poniżej paru po pierwszych rundach, chociaż Colin Morikawa, John Ram, Will Zalatores i Adam Scott to godne uwagi nazwiska siedzące za dwoma współliderami.

Brooks Koepka wśród nagłówków po południu. Po raz trzeci próbuje również zdobyć swój piąty tytuł US Open. Koepka rozpoczyna swoje mistrzostwo z numerem jeden na świecie Scottie Schefflerem i mistrzem Players Cameronem Smithem.

Z wielkimi nazwiskami, oldschoolowym golfem i nieokiełznanymi fabułami, tegoroczny US Open już zapowiada się niezapomniany. CBS Sports zaktualizuje tę historię o wyniki i funkcje poniżej. Sprawdź wyniki na żywo na początku tej historii i bardziej szczegółowe tabela wynikówA Runda 1 razy na tee I nasza pełna Przewodnik po programach US Open TV.

READ  USFL Championship: Ogiery ścierają się z gwiazdami w tytule podniecenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.