2023 NFL Free Agency: Były Lions WR DJ Shark podpisuje kontrakt z Panthers

Detroit Lions będą tracić dużą część swojej ofensywy od sezonu 2022. Jak po raz pierwszy poinformował Jordan Schultz, szerokokątny odbiornik DJ Chark podpisuje roczną umowę z DJ Chark Karolina Pantery. W tej chwili warunki umowy nie są publicznie dostępne.W zeszłym roku Chark podpisał roczną umowę z Lions i szybko pomógł pokonać ofensywę Lions. Chociaż walczył z kontuzją kostki w pierwszej połowie sezonu, Shark naprawdę go prowadził, kiedy wrócił do zdrowia i był zdrowy z drużyną. W ostatnich sześciu meczach sezonu Chark 21 razy złapał piłkę na 388 jardów i zdobył przyłożenie.

the Podobno Lions byli zainteresowani sprowadzeniem Shark z powrotem na 2023 rokale wygląda na to, że Pantery mogły je przelicytować, ponieważ Chark również wykazał pewne wzajemne zainteresowanie publicznym powrotem do Detroit.

Detroit może być teraz na rynku dla szerokiego odbiornika, ale na wszelki wypadek rolę Charka prawie na pewno wypełni zeszłoroczny wybór pierwszej rundy draftu Jameson Williams, który grał oszczędnie w ostatnich sześciu meczach sezonu po tym, jak spędził sezon. Przez większość roku zmagał się z rehabilitacją po zerwanym ACL w meczu o mistrzostwo kraju.

Detroit przywraca także Pro Bowler Amon-Ra St. Louis. Browna, Josha Reynoldsa, Kalifa Raymonda, Quinteza Cephusa i Toma Kennedy’ego do przestronnego salonu, więc niekoniecznie jest to pilna potrzeba.

Sharek szybko zareagował na wiadomości w mediach społecznościowych:

aktualizować: Chark złożył serdeczne podziękowania Detroit:

Podążaj za Wszystkie przeprowadzki Detroit Lions poza sezonem 2023 dzięki naszemu bezpłatnemu śledzeniu przez agencjęr i zachowaj to Więc teraz dla wszystkich plotek tutaj.

Czytaj więcej

READ  Duke Blue Devils wyznaczyło Jaya Lucasa z Kentucky Wildcats na asystenta trenera męskiej koszykówki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *