286 wyników AJ McKee wygrywa dziki debiut 155

Patricio Pitbull Nadal Bellator jest najlepszy.

Obecny mistrz wagi piórkowej zaplanował swoją ósmą udaną obronę tytułu i pierwszy z jego trzeciego biegu z pasem z wygraną w odwrotnej decyzji. Adam Borix W głównym wydarzeniu Bellator 286 Pitbull wygrał wynikiem 48-47, 49-46 i 50-45 przez wszystkich trzech sędziów w sobotę w Long Beach w Kalifornii.

Pitbull (34-5) był zbyt uzdolniony i zbyt doświadczony dla młodszego Borixa (18-2), któremu nie udało się zebrać zbyt wiele ofensywy przed późnym rajdem w Rundzie 5. Poza tym Pitbull wygrał większość strajków. Wymieszaj obalenia, aby zneutralizować Borixa celnymi i potężnymi ciosami.

Dominująca wygrana nie ucieszyła wszystkich z tłumu w Long Beach Convention & Entertainment Center, więc Pitbull wykorzystał pierwszą część swojego wywiadu po walce, aby narzekać.

„Dlaczego mnie besztasz?” – zapytał Pitbull. „Jestem pieprzonym mistrzem. Jestem pieprzoną kozą. Pieprzyć was, wszystkich.

Pitbull został zapytany, kto będzie walczył dalej, a były mistrz 155-funtowy zasugerował. Ostatnio omawiany ruch na wagę koguciej Ma sens z czołowym pretendentem do wagi piórkowej Aaron Biko Cierpi tragiczną stratę poprzedniej nocy Po kontuzji barku.

„Myślałem o Aaronie Bigo, ale zwichnął ramię i nie wiem, co się teraz wydarzy” – powiedział Pitbull. „Może przeniosę się do ligi koguciej i również zdobędę ten pas”.

Wyższy Borix z trudem wyprowadzał ciosy przez całą walkę, kilkakrotnie kontrując charakterystyczne dla Węgrów ciosy kolanem za pomocą kontrataków pitbulla lub dobrze wymierzonych obalenia.

Kiedy Borix nie poszedł na przerwę, Pitbull był zadowolony z oddzielenia go z daleka i przygwożdżenia. To był ostry, metodyczny występ brazylijskiego wielkiego mistrza, któremu rzadko groziło niebezpieczeństwo podczas pięciorundowej rywalizacji. Pitbull wygrał swoją drugą z rzędu i ósmą w ostatnich dziewięciu konkursach.

We współgłównym wydarzeniu AJ McGee (19-1) udanie zadebiutował w wadze lekkiej przeciwko dzikim i drapieżnym Spike Carlyle (14-4), uzyskanie jednogłośnej decyzji (29-26, 30-26, 30-27). Ton meczu został nadany w pierwszych sekundach, gdy Carlyle wyszedł z kąta z kopnięciem w locie i zaczął wymachiwać Haymakers.

READ  Microsoft zwalnia 10 000 pracowników

Carlyle kontynuował atak, atakując McGee ze środka swojej gardy, ale McGee pokazał lepsze grappling i zaczął atakować od jego pleców i zakończyć rundę na plecach Carlyle’a.

Podczas walki było więcej gorących ciosów, ale zapasy i jiu-jitsu McGee okazały się być różnicą, ponieważ trzymał Carlyle’a na macie i atakował go atakami naziemnymi i poddaniami z wielu pozycji. Zakrwawiony Carlyle wykazał się niezwykłą wytrzymałością, ale McGee zrobił więcej niż wystarczająco, aby ostatecznie wygrać na kartach wyników.

Po walce McGee został zapytany, czy nadal jest zainteresowany powrotem do 145-funtowej dywizji, na co odpowiedział, że cofnie się tylko po walkę o tytuł. W przeciwnym razie planuje wziąć udział w niedawno zapowiedzianym wydarzeniu Światowe Grand Prix wagi lekkiej firmy Bellator Odbędzie się w 2023 roku. McGee wcześniej wygrał walkę wagi piórkowej Bellatora, która zdobyła pas mistrzowski i nagrodę w wysokości 1 miliona dolarów.

Na głównej karcie Jeremy Kennedy (18-3, 1 NC) odniósł wielką wygraną z Aaronem Bigo (10-4), choć nie w taki sposób, w jaki chciał. Podczas filmu otwierającego Zwichnięcie stawu barkowego PicoI chociaż jego grupa jest pozornie Zatrzaskuje go z powrotem na miejsce Pomiędzy rundami sędzia i lekarz przy ringu zgodzili się, że kontuzja Pico była zbyt poważna, aby mógł kontynuować.

Były mistrz wagi koguciej Bellator Juan Archuleta (26-4) zakończył poślizg dwóch walk jednogłośną decyzją (30-27, 30-27, 30-27) o otwarciu pokazu. Enrique Barzola (18-7-2). „Hiszpan” wyszedł strzelając w pierwszej rundzie, nokautując Barzolę podczas 15-minutowej walki.

Archuleta w pierwszej rundzie omal nie trafił przeciwnika na ziemię nielegalnym kopnięciem w głowę (Barzola odbił go ramieniem), a Archulecie udało się rzucić ostrymi łokciami, gdy rzucił się do obalenia na ogrodzenie. Jednak Archuleta nadal odnosiła sukcesy i upadała w samą porę, aby zapewnić sobie zwycięstwo.

READ  Departament Stanu USA nakazuje ewakuację całego personelu ratunkowego w Szanghaju, gdy rząd nabiera eskalacji

Zobacz tutaj pełne wyniki Bellator 286.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *