5 debiutów na WWE Money In The Bank 2024

5 debiutów na WWE Money In The Bank 2024

WWE/NJPW/Marigold

WWE Money In The Bank odbędzie się w tym tygodniu w Toronto i będzie ostatnim wydarzeniem premium na żywo przed SummerSlam.

Show jest obecnie jednym z największych wydarzeń WWE roku i może nastąpić wiele dużych powrotów, a także kilka debiutów, które mogą wstrząsnąć krajobrazem firmy.

Oto 5 potencjalnych występów WWE, które mogą mieć miejsce na WWE Money In The Bank 2024.

5. Odyseja Jonesa

Gwiazda WWE Odyssey JonesGwiazda WWE Odyssey Jones

Odyssey Jones to bardzo pasujące imię dla supergwiazdy WWE, ponieważ jego kariera w głównym rosterze stała się czymś w rodzaju niesamowitej sagi.

Jones został powołany do marki Raw w ramach Draftu WWE 2023, ponieważ nadal nie pojawiał się na Raw przez cały rok, nawet na nagraniach z Main Eventu.

Jones brał udział w wydarzeniach na żywo, gdy był w głównym składzie, ale nigdy w telewizji, zanim został wybrany z powrotem do Raw w tegorocznym drafcie.

Właśnie widzieliśmy, że kontrakt Dijaka nie został przedłużony po tym, jak został powołany w drafcie, a także że WWE wypuściło Camerona Grimesa przed draftem, ponieważ nie miało wobec niego żadnych planów, więc WWE musi w końcu mieć coś zaplanowane dla Jonesa, prawda?

Odyssey bardzo pomaga w wycieczkach po kampusie WWE w ramach programu NIL i być może dlatego firma go zatrzymała, ale dlaczego miałbyś płacić temu facetowi, żeby siedział i nic nie robił w cateringu?

Może w Money In The Bank w końcu się pojawia. co zrobi? Nie jestem do końca pewien, ale już czas pozwolić mu wystąpić w programie.

Aby uzyskać więcej informacji, kliknij przycisk Następna strona poniżej


READ  Wygląda na to, że Justin Bieber rzuca cień na swoją byłą Selenę Gomez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *