5 najlepszych programów szpiegujących

Aplikacje szpiegowskie, to specjalistyczne oprogramowanie stworzone z myślą o sprawowaniu kontroli rodzicielskiej nad dziećmi. Tego typu programy dają wgląd do telefonu, czy tabletu dziecka i tym samym dają rodzicom możliwość lepszej kontroli nad swoimi pociechami. Programy takie mogą być oczywiście również używane do innych celów. Jeśli zastanawiasz się nad jak sprawdzic lokalizacje na instagramie lub innymi mediami społecznościowymi, wybierz aplikację szpiegowską.

1 – mSpy

W ciągu naszych licznych testów oprogramowania szpiegującego nie udało nam się dowiedzieć wszystkiego na ich temat. Jest tak pomimo wielu godzin spędzonych na testowaniu różnych opcji i funkcji od różnych producentów. Udało nam się jednak znaleźć odpowiedź na pytanie, które nas interesowało najmocniej.

Pytanie to było proste i zgadujemy, że i ty je sobie zadajesz. Jest nim oczywiście pytanie, o to, która aplikacja szpiegowska jest aktualnie obiektywnie najlepsza. Odpowiedź może być tylko jedna. Jest nim oczywiście nasz ulubiony mSpy. To więc właśnie ten program musiał znaleźć się na szczycie naszego rankingu.

Nie będziemy w stanie wypisać tutaj wszystkich jego funkcji, a tym bardziej ich opisać. Dlatego tylko w skrócie wymienimy możliwości, jakie ten program daje. Są nimi:

  • Zdalne zarządzanie telefonem — w tym blokowanie konkretnych aplikacji, ograniczanie ich użycia, blokowanie określonych stron internetowych, zarządzanie połączeniami czy wgląd do danych telefonu, takich jak zdjęcia i filmy.
  • Śledzenie lokalizacji — mSpy śledzi użytkownika po sygnale GPS, a jeśli ten nie jest uruchomiony, to również po sieciach WiFi i innych danych i informuje, jeśli urządzenie opuściło jakiś obszar lub weszło w obaszar zakazany.
  • Wgląd do komunikacji — ten program szpiegowski na telefon jest w stanie uzyskać dostęp do połączeń głosowych, wiadomości SMS, ale również do wiadomości przesyłanych przez popularne komunikatory.
READ  Steve Bannon mówi, że jest gotowy do złożenia zeznań przed panelem 6 stycznia po tym, jak Trump wycofał roszczenia dotyczące przywilejów dla kadry kierowniczej

2 – Eyezy

Podczas przeprowadzania różnych testów aplikacji typu: szpieg na telefon, udało nam się nie tylko znaleźć najlepszą aplikację do szpiegowania, ale również znaleźć kilka innych, które naszym zdaniem też są warte uwagi.

Gdyby w tym momencie z jakiegoś powodu wcześniej wspomniana aplikacja mSpy przestała działać, to produktem, na który byśmy się zapewne przerzucili byłby Eyezy. Aplikacja posiada bardzo podobne funkcje do lidera w rankingu i daje praktycznie identyczne możliwości. Jest przy tym może tylko nieco mniej intuicyjna i mniej przyjemna w obsłudze. Jest jednak również dobrym produktem, który spełni oczekiwania większości klientów.

3 – Mobicip

Na trzecim miejscu, a zatem wciąż na podium naszego rankingu, znalazła się aplikacja Mobicip. Jej podstawowym zadaniem jest zapewnienie kontroli rodzicielskiej, ale robi to na tyle kompleksowo i skutecznie, że równie dobrze może być wykorzystana jako aplikacja szpiegująca. Jeśli jednak szukasz czegoś, aby kontrolować swoje dzieci, to aplikacja to powinna sprawdzić się prawie tak dobrze jak lider w naszym rankingu.

4 – Safespy

Aplikacje szpiegowskie na telefon powinny być nie tylko skuteczne i dawać wiele ciekawych możliwości, ale powinny być też trudne w wykryciu. Taka właśnie jest aplikacja Safespy. Co prawda ma nieco mniej opcji od topowych aplikacji, ale w dziedzinie trudności w wykryciu dorównuje najlepszym. Ważną zaletą tej aplikacji jest też wygoda korzystania. Twórcy postarali się, aby obsługa programu była wygodna i intuicyjna.

5 – Minspy

Ten szpieg telefonu skupia się głównie na dwóch aspektach śledzenia. Na wglądzie do komunikacji i śledzeniu lokalizacji. Takie podejście do tematu sprawiło, ze program ten ma mniej opcji niż programy z pierwszych miejsc tego rankingu, ale z drugiej strony nie da się ukryć, że dwa aspekty, na których firma się skupiła, są też tymi najważniejszymi.

READ  Akcje technologiczne prowadzą do wzrostu akcji w USA

Jest to więc dobry wybór dla osób, którym nie zależy na wielu skomplikowanych opcjach i chcą prosty program szpiegujący, który może mniej, ale za to robi to tak dobrze, jak najlepsze programy na rynku.

Podsumowanie

Opisane powyżej aplikacje do szpiegowania są czasami lepsze, czasami gorsze, ale zawsze sprawdzone. Możesz mieć pewność, że każda z aplikacji w naszym zestawieniu jest pomimo swoich wad jest godna polecenia, a lider zestawienia nie powinien zawieść nikogo. Mamy nadzieję, że to pomoże ci w poszukiwaniach swojego idealnego programu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *