Abercrombie & Fitch, Disney, Best Buy, Zoom i nie tylko

Pieszy stoi przed sklepem Abercrombie & Fitch na Piątej Alei w Nowym Jorku.

Craig Warga | Bloomberg | Obrazy Getty’ego

Sprawdź, które firmy trafiają na pierwsze strony gazet w handlu w południe.

Abercrombie & Fitch – Udziały w rynku detalicznym wzrosły o 19% po tym, jak sprzedawca odzieży pokonał prognozy przychodów Wall Street w trzecim kwartale i nieoczekiwanie odnotował kwartalny zysk. Firma twierdzi, że popyt na odzież gwałtownie wzrósł, ponieważ konsumenci wracają do pracy, a zobowiązania społeczne rosną.

Disneya Gigant rozrywki spadł o 2,8%, ponieważ inwestorzy nadal reagowali na dramatyczne usunięcie jego dyrektora generalnego. Niemiecki bank Powtórz akcje jako Kup Powiedział, że nie widzi żadnych znaczących zmian w swojej strategii skierowanej do konsumentów.

Powiększenie wideo – Akcje firmy zajmującej się wideokonferencjami spadły o ponad 4%. Firma wydała słabsze niż oczekiwano prognozy przychodów na cały rok obrotowy. Kwartalne zyski Zooma przebiły szacunki, a przychody spełniły oczekiwania.

najlepsza oferta Akcje Best Buy wzrosły o 11% po sprzedaży elektroniki użytkowej Pobiła szacunki Wall Street i utrzymała swoją prognozę na okres świąteczny. Popyt utrzymuje się poniżej szczytów pandemii, ale Best Buy zauważył, że radzi sobie dobrze, nawet gdy inflacja obciąża kieszenie konsumentów.

drzewo dolara — Dyskontowy detalista odnotował spadek akcji o ponad 8% po tym, jak firma prognozowała całoroczne zyski w dolnej połowie poprzedniego przedziału wskazówek. Akcje spadły nawet po tym, jak firma pokonała najwyższe i najniższe szacunki z ostatniego kwartału oraz porównywalną sprzedaż w sklepach, które były lepsze niż oczekiwano.

Artykuły sportowe Dicka Akcje sprzedawcy artykułów sportowych wzrosły o ponad 8% po tym, jak firma odnotowała lepsze niż oczekiwano kwartalne zyski i przychody oraz wzrost sprzedaży w porównywalnych sklepach. Deck podniósł również prognozę finansową na cały rok.

READ  Elon Musk jest już zagrożony naruszeniem kluczowej klauzuli w swojej umowie na Twitterze

Medtronic Akcje producenta urządzeń medycznych spadły o 6% po nieudanych prognozach przychodów, nieznacznie przewyższając zysk na akcję. Firma stwierdziła, że ​​ucierpiała z powodu silniejszego dolara i mniejszego niż oczekiwano ożywienia w środkach dotyczących jej sprzętu.

Dołek Producent technologii dodał 5% po tym, jak jego raport wykazał, że przekroczył szacunki za trzeci kwartał, ale miał słabsze niż oczekiwano prognozy przychodów na bieżący kwartał. Firma powiedziała, że ​​konsumenci odczują spowolnienie gospodarcze i inflację.

Baza monet – Akcje giełdy kryptowalut wzrosły o 2% wraz z szerszymi rynkami. Bitcoin stał się dodatni po krótkim dotknięciu dwuletniego minimum. Cena akcji Coinbase ma tendencję do handlu w tandemie z ceną Bitcoin, po części dlatego, że w dużym stopniu opiera się na przychodach z handlu. Rynek kryptowalut odrzuca również obawy dotyczące potencjalnych szkód, które pojawią się w następstwie awarii FTX. Wiele akcji kryptograficznych było wyższych w południe we wtorek.

ciśnienie krwi Akcje giganta naftowego wzrosły o 4,7% po podwyżce do kupowania od Citi, który stwierdził, że ma dobrą wycenę i zwrot wolnych przepływów pieniężnych, a jednocześnie potencjalnie jest w stanie odróżnić się od europejskich rywali.

Airbnb Platforma wynajmu na wynajem spadła o 1,3% po obniżeniu oceny do neutralnej z wyników Bairda w związku z obawami o zaostrzenie wydatków konsumenckich.

Sojusz butów Walgreens Akcje zyskały po tym 2%. Uaktualnij, aby przewyższyć rynek o monety. Firma twierdzi, że rynek zwraca dużą uwagę na działalność detaliczną Walgreens, mówiąc, że akcje mogą wzrosnąć o ponad 30%, gdy firma przekształci swoją działalność w zakresie usług zdrowotnych.

Bracia Toll Akcje Toll Brothers wzrosły po tym o 1%. JPMorgan podwyższył walory do przeważonegomówiąc, że akcje spółek budownictwa mieszkaniowego są notowane z dyskontem w stosunku do swoich rówieśników.

ObsEva Akcje spółki biotechnologicznej wzrosły o 20% po informacji o jej sprzedaży prawa do ekopiprantu, potencjalnego leku na poród przedwczesny, firmie XOMA. Firma wzięła zaliczkę w wysokości 15 milionów dolarów z potencjalnymi przyszłymi płatnościami, które mogą przynieść dodatkowe 98 milionów dolarów.

READ  Credit Suisse: UBS prowadzi rozmowy w sprawie przejęcia kontroli nad niespokojnym rywalem

nvidia i Zaawansowane Mikro Urządzenia Spółki technologiczne wzrosły odpowiednio o 3,2% i 2,1% po tym, jak BMO powtórzyło, że oba akcje osiągają lepsze wyniki i stwierdziły, że mogą zaobserwować „ogromne” wzrosty.

Urban Outfitters Akcje Urban Outfitters wzrosły o 5,8% po opublikowaniu w poniedziałek wyników za trzeci kwartał, które przebiły oczekiwania Wall Street, chociaż zysk na akcję był nieco poniżej szacunków. BMO Capital Markets i Telsey Advisory Group podniosły swoje ceny docelowe i utrzymały odpowiednio ratingi Market Outperform i Outperform.

Zwinny Akcje spółki Life Sciences wzrosły o 7% po tym, jak odnotowała przekroczenie oczekiwań w czwartym kwartale, ponieważ zwiększyła sprzedaż wszystkich swoich jednostek biznesowych.

Rozwiązania AgroFresh Firma chemiczna skoncentrowana na zapobieganiu stratom żywności dodała po ogłoszeniu 5,4%. połączyłby się Z partnerami Paine Schwartz. Wszystkie wyemitowane akcje AgroFresh zostaną nabyte za 3 USD za akcję, czyli o 7,5% więcej niż w poniedziałek.

– Samantha Sobin z CNBC, Yoon Lee, Tanaya Machell i Michelle Fox Współudział w przygotowywaniu raportów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *