Aktualizacja Samsung Health może wprowadzić śledzenie cyklu temperatur na więcej rynków

Samsung Health otrzymuje nową aktualizację. Co przynosi nowe? Ta część jest nieco mętna ze względu na sposób, w jaki Samsung czasami dystrybuuje dzienniki zmian dla aktualizacji aplikacji. Ale możemy zgadywać.

Gigant technologiczny wprowadza teraz Samsung Health 6.24.0.087 Na niektórych rynkach, w tym w Indiach. Niestety, dziennik zmian wydaje się być skopiowany z poprzednich wersji, co oznacza, że ​​nie można mu w pełni ufać. Samsung robi to czasami z nieznanych powodów i redystrybuuje stare dzienniki zmian z nowymi wersjami aplikacji.

Jeśli warto, dziennik zmian wspomina, że ​​zastosowano kilka poprawek błędów i ulepszeń. Co ważniejsze, przewidywanie cyklu miesiączkowego na podstawie temperatury skóry jest teraz obsługiwane w Galaxy Watch 5. Nie jest to nic nowego samo w sobie, ale może być nowym dodatkiem do Galaxy Watch 5 na większej liczbie rynków.

Monitorowanie cyklu w oparciu o temperaturę może być dostępne na większej liczbie rynków

Samsung pierwotnie wypuścił funkcję śledzenia cyklu opartą na temperaturze skóry dla Galaxy Watch 5 kilka miesięcy temu na wybranych rynkach, z wyjątkiem Indii.

Od tego czasu Samsung stosuje tę samą zmianę. A teraz, gdy wersja 6.24.0.087 ponownie wykorzystuje te same informacje, które były wdrażane w Indiach, może to oznaczać, że funkcja monitorowania cyklu na podstawie temperatury skóry może być teraz dostępna w Indiach i być może na innych rynkach.

Pierwotnie, jak w połowie kwietnia br. SAMSUNG Stopniowo wprowadzano tę funkcję w USA, Korei, Austrii, Belgii, Bułgarii, Chorwacji, Cyprze, Czechach, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Niemczech, Grecji, Węgrzech, Islandii, Irlandii, Włoszech, Łotwie, Litwie, Luksemburgu, Holandii, Norwegii , Polska, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria i Wielka Brytania.

Jeśli posiadasz Galaxy Watch 5 w Indiach i na innych niewymienionych rynkach, możesz sprawdzić, czy funkcja pomiaru temperatury skóry PMS jest dostępna na ekranie śledzenia cyklu, otwierając ustawienia i sprawdź, czy możesz włączyć „Okres prognozy z temperaturą skóry” Funkcja laboratoryjna.

READ  Microsoft znalazł lukę w TikTok, która umożliwiała uzgadnianie kont jednym kliknięciem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *