Aktualizacje na żywo UFC 303: wyniki, najważniejsze momenty, kursy, jak oglądać walkę Alex Pereira kontra Jiri Prosaska 2

Zaplanowana wcześniej sobotnia gala mogła zostać wykolejona przez niewielką ustawę, ale to nie znaczy, że UFC 303 nie ma jeszcze wiele do zaoferowania fanom walk.

UFC przeszło w tryb oszczędzania wydarzeń po tym, jak złamany palec Conora McGregora odwołał walkę byłego podwójnego mistrza z Michaelem Chandlerem. Nowy headliner sobotniej gali będzie miał na szali co najmniej jeden pas mistrzowski, jeśli nie największą gwiazdę tego sportu, która powróci po prawie trzech latach poza oktagonem.

[Related: How to watch UFC 303 without ESPN+ or cable]

Mistrz wagi półciężkiej UFC Alex Pereira (10-2, 8 KO) zgodził się na rewanż z byłym mistrzem Jiřím Procházką (30-4, 26 KO) w sobotę (22:00 ET, ESPN+ PPV) w T-Mobile Arena w Las Vegas. . I tak program będzie kontynuowany. Obaj spotkali się wcześniej w klatce na UFC 295 w listopadzie, a Pereira zdobył wakujący tytuł wagi półciężkiej przez TKO w drugiej rundzie.

Było to bezprecedensowe posunięcie, a co-main eventem była prawdziwa walka w ostatniej minucie w wadze 165 funtów pomiędzy wschodzącym kandydatem Diego Lopesem a późno ogłoszonym następcą Donem Ike’iem. Pierwotnie Lopes miał walczyć z Brianem Ortegą, ale Ortega wycofał się w sobotę z powodu choroby i został zastąpiony przez Ige na kilka godzin przed emisją PPV. Lopes prawie zakończył walkę w pierwszej rundzie, ale Ige odeprzeł kilka prób poddania. W trzeciej rundzie został wyrzucony z gazu, a Lopes nie zastąpił go w krótkim czasie. Jednak Lopes zdobył wystarczającą przewagę, aby zapewnić sobie jednomyślną decyzję w bezprecedensowym pojedynku.

Śledź nasz blog na żywo poniżej, aby zapoznać się ze wszystkimi wynikami, skrótami i analizami wieczoru walk z Yahoo Sports:

na żywo120 aktualizacji

 • NASTĘPNE WYDARZENIE GŁÓWNE: Alex Pereira vs. Jiri Prochaska

  Kim oni są: Pereira jest mistrzem kategorii 205 funtów i byłym mistrzem kategorii 185 funtów, a jeden z nich byłby wystarczająco imponujący. To niemal niewiarygodne, że dokonał tego wszystkiego w niecałe trzy lata w UFC. Proszka był mistrzem przez minutę, zanim kontuzja barku zmusiła go do zrzeczenia się pasa. W kwietniu odniesie wielkie zwycięstwo przez nokaut na karcie UFC 300, co oznacza, że ​​ma przewagę nad Pereirą z około godzinną przerwą między walkami.

  Dlaczego jest to ważne: Cóż, chodzi o tytuł UFC w wadze 205 funtów, prawda? Perera jest pewny siebie na tym etapie panowania tytułu. Jest bardzo zajęty, a to jego czwarta walka w niecały rok. To dużo jak na obecnego mistrza wagi półciężkiej i obecnego mistrza. Czy jest to równoznaczne z szybkością czy wypaleniem? Prochaska uważa, że ​​to drugie, bo jeśli przegra drugi raz z Pereirą, to na trzeci nie będzie miał szans.

 • Lopes rozmawia z Brianem Ortegą lub Alexandrem Volkanovskym we wrześniu w Las Vegas Sphere

 • Wynik: Diego Lopes pok. Dona Ike’a przez jednogłośną decyzję (29-28, 29-28, 29-28)

 • Ige-Lopes idzie na całość

  Wielka runda finałowa dla Ike’a, który kończy walkę na szczycie. Lopes wyglądał na niesamowicie zmęczonego przez ostatnie pięć minut i miał swoje momenty, ale mógł wygrać dwie pierwsze rundy i powinien był wygrać decyzją.

 • Płatki z marginesem w R1

 • R1 ma 60 sekund

 • „Przyprowadź całą załogę” Ige DMX

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *