American Idol: Kennedy Anderson opuścił sezon 20 – pełne oświadczenie

Amerykański idol Widzowie nie spodziewali się żadnych eliminacji w poniedziałek, ale i tak dostali.

17 lat później Kennedy AndersonRyan Seacrest, jeden z 24 najlepszych wykonawców „Human” Christiny Perry, przerwał transmisję ważnym przesłaniem na temat przyszłości Andersona w konkursie lub jej braku.

„Być może zauważyłeś, że podczas występu Kennedy’ego nie było żadnych informacji o głosowaniu” – powiedział Seacrest w jednym ze studiów. „Ponieważ wcześniej nagraliśmy te koncerty na Hawajach, Kennedy zdecydowała się wycofać z naszego programu z powodów osobistych. Przesyłamy jej najlepsze życzenia.”

TVLine otrzymała również następujące oświadczenie od Fremantle Media: „Jesteśmy rozczarowani, że Kenedi odchodzi, ale jesteśmy podekscytowani, że możemy oglądać ten świąteczny sezon 20 z niesamowitym talentem walczącym o miano kolejnego amerykańskiego idola”.

Czy jesteś zaskoczony? Dołączyć do klubu. Anderson jest liderem w tym sezonie od czasu przesłuchania w zeszłym miesiącu. Siedząc przy pianinie, w imponujący i niepowtarzalny sposób wysadziła umysły sędziów (i widzów) przy aplauzie Lady Gagi, który przyniósł jej upragniony platynowy bilet.

Oczywiście Anderson nie jest pierwszy Idol Mamy nadzieję, że wcześniej opuścimy konkurs. tylko w zeszłym sezonie, Szczupak biały wycofał się w podobnie niejasny sposób. (Wtedy był Caleb Kennedy, który ogłosił swoje „odejście” po… Ponownie pojawił się rasistowski film Online.)

Czy jesteś rozczarowany nagłym odejściem Andersona? Kliknij PLAY na poniższym filmie, aby ponownie doświadczyć niesamowitej wydajności Zostaw komentarz ze swoimi przemyśleniami na temat jej decyzji.

READ  Mariah Carey nazywa „piosenkarz” Meghan Markle w swoim podcaście

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *