Amon-Ra St. Brown podpisuje masowe przedłużenie kontraktu z Detroit Lions

grać

Amon-Ra St. Brown to zdobywca draftu NFL 2021, który statystycznie poprawia się z każdym sezonem i obecnie wygląda na przyszłego odbiorcę Detroit Lions.

St. Brown podpisał w środę przedłużenie kontraktu z Lions o cztery lata o wartości ponad 120 milionów dolarów, co czyni go najlepiej opłacanym zawodnikiem w piłce nożnej pod względem średniej rocznej wartości, według źródła zbliżonego do sytuacji. Źródło poprosiło o anonimowość, ponieważ nie może publicznie omawiać transakcji.

St. Brown zarobi 77 milionów dolarów gwarantowanych, Według sieci NFL.

Inne kontrakty z największymi odbiorcami na ten rok: Tyreek Hill (30 mln dolarów), Davante Adams (28 mln dolarów), Cooper Kupp (26,7 mln dolarów) i Mike Evans (26 mln dolarów). Oczekuje się, że Justin Jefferson St. Brown podpisze nowy kontrakt, który zerwie jego umowę o ustalaniu rynku.

St. Brown, który wkracza w ostatni rok swojej debiutanckiej umowy, ma zarobić w tym sezonie 3,366 miliona dolarów. Nowy kontrakt obejmuje go przez cały sezon 2028.

Trendy: Lions w drafcie do NFL: 6 graczy, którzy mają sens przy wyborze 29

St. Brown, który w 2021 roku zostanie wybrany w czwartej rundzie turnieju USC, St. Brown jest jednym z najbardziej niezawodnych graczy Lions od czasu lądowania w Detroit.

Ustanowił rekord debiutanta franczyzy z 90 przyjęciami w 2021 r., a w zeszłym sezonie zdobył wyróżnienia w pierwszym składzie All-Pro, zdobywając 119 chwytów i 1515 jardów. W ciągu trzech sezonów zaliczył 315 przyjęć – co stanowi trzeci wynik spośród wszystkich zawodników w historii NFL w ciągu pierwszych trzech lat – zdobywając 3588 jardów i 28 przyłożeń.

READ  Stwierdzenie Sądu Najwyższego: Jackson zakwestionował wyrok, Roe V. Wade, Guantanamo

Lions uznali za priorytet w okresie pozasezonowym ponowne podpisanie kontraktu z niektórymi młodymi zawodnikami, a trener Lions Dan Campbell wskazał na St. Browna jako typ zawodnika, jakiego pragnie w swoim programie.

„To, co robi każdego dnia na treningach i w każdym meczu” – powiedział Campbell w styczniu. „To profesjonalista i dlatego jest profesjonalistą. To znaczy… możesz napisać, co zamierza zrobić, a on to zrobi.

„To to samo, nic, co robi, nie jest łatwe. Ale dla niego to rutyna, dlatego jest świetnym graczem. To konsekwencja. Wiesz, co osiągniesz za każdym razem, więc kiedy masz takiego gościa jak on w swoim zespole, zespołu, to proste. Wiesz, co otrzymasz. Wiedząc, łatwo jest z nim zaplanować, co możesz zrobić.

Motto: Jak Lions planują zrobić kolejny krok do Super Bowl w 2024 r.: „Potrzeba więcej”

St. Brown, jeden z najciężej pracujących i najzacieklejszych konkurentów Lions, ma przed sobą listę 16 przyjmujących w drafcie na rok 2021, do której codziennie odwołuje się w celu uzyskania motywacji.

W tym sezonie trzech zawodników znalazło się w pierwszej dziesiątce.

Chase, Waddle i Smith to jedyni łapacze podań z draftu, którzy złapali o połowę mniej niż St. Brown, który spadł do dnia 3 ze względu na swój rozmiar i szybkość.

„On robi wszystko” – powiedział analityk CBS i były odbiornik Lions, Nate Burleson, podczas lutowego Super Bowl. „Jest nie tylko dynamiczny, ale też daje popalić. Po prostu dodaje iskry. Naprawdę wyjątkowy talent. Jest tak dobry, jak każdy skrzydłowy nr 1, ale wnosi energię, której potrzebujesz.

Dzięki St. Brown Lions mogą skupić się na podpisaniu długoterminowej umowy z rozgrywającym Jaredem Goffem.

Goff wkracza w ostatni sezon przedłużenia kontraktu, który podpisał z Los Angeles Rams w 2019 roku, a w przyszłym sezonie ma zarobić 27,9 miliona dolarów.

READ  Wzrost ceny wyniósł 5%, osiągając nowy rekord

Dalej: Dan Campbell: Detroit Lions uważają, że Jameson Williams odegra większą rolę w 2024 roku

Benny Sewell, wybór Lions w pierwszej rundzie draftu 2021, i końcowy obrońca Alim McNeil, zawodnik trzeciej rundy tego roku, po raz pierwszy w tym sezonie poza sezonem kwalifikowali się do przedłużenia kontraktu, choć żadne z nich nie zostało od razu podpisane.

Lions mają pięcioletnią opcję w ramach nowego kontraktu Sewella, z której skorzystają wiosną tego roku.

Skontaktuj się z Dave'em Birkettem [email protected]. Podążać za nim @davebirkett.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *