Apel Amber Heard – Najnowsze: Brak ugody, ponieważ aktor wskazuje na apelację werdyktu Johnny’ego Deppa

Savannah Guthrie Choi Amber Heard w „Prześmiewczym” głosie Johnny’ego Deppa

W piątek (24 czerwca) sędzia Benny Azcaret wydał orzeczenie, które uchyla orzeczenie wcześniej zapadłe w procesie Johnny’ego Deppa przeciwko Amber Heard.

1 czerwca ława przysięgłych w Wirginii orzekła, że ​​Heard zniesławiła jej byłego męża, pana Deppa, kończąc w ten sposób sześciotygodniowy, szeroko obserwowany proces.

Orzekł również na korzyść pani Heard w niektórych aspektach jej roszczenia wzajemnego przeciwko panu Deppowi. Ława przysięgłych przyznała Deppowi odszkodowanie w wysokości 15 milionów dolarów po tym, jak okazało się, że udowodnił wszystkie trzy pozwy wniesione przeciwko Heard. Kwota została zmniejszona do 10,35 miliona dolarów z powodu ograniczeń określonych przez prawo stanowe.

Przedstawiciele nie musieli być na sali sądowej na rozprawie, która rozpoczyna się w piątek o godzinie 11:00 czasu wschodniego i kończy się za około godzinę.

1656154800

Jak fani Johnny’ego Deppa skupili się na jego prawniku

W kilka tygodni po rozpoczęciu procesu Camille Vasquez stała się jedną z najbardziej znanych postaci wśród zwolenników sprawy. Fani Deppa zwrócili się do niej online, która zwykle ogranicza się do aktorów i piosenkarzy.

Na Instagramie pojawiły się świąteczne tweety i konta fanów. Podczas procesu zwolennicy Deppa byli znani z czekania przed salą sądową, mając nadzieję, że rzucą okiem na Vázqueza i być może dostaną ich uściski. Po przesłuchaniu przez Vasqueza Hearda, memy przeobraziły Adwokata jako Thora, boga piorunów, granego przez Chrisa Hemswortha w filmach Marvela.

Gwiazda Vasqueza wzrosła jeszcze bardziej po ogłoszeniu orzeczenia 1 czerwca, w dużej mierze na korzyść Deppa.

Clemence Michelon25 czerwca 2022 12:00

1656151200

Co prawnicy mówią o opcjach odwoławczych Amber Heard

Po ogłoszeniu orzeczenia The Independent rozmawiał z trzema prawnikami na temat możliwych powodów odwołania się pani Heard, a nawet nowego procesu: Lisą Bloom z The Bloom Firm, której klientami byli między innymi Janice Dickinson, Mischa Barton i kilka ofiar Jeffreya Epsteina. ; Jesse Weber, gospodarz i prawnik w Law & Crime Network, relacjonował proces z sali sądowej w Fairfax w stanie Wirginia; oraz Mitra Ahurian, prawniczka zajmująca się rozrywką w Beverly Hills, która reprezentuje aktorów, reżyserów, producentów i muzyków.

READ  Lauren Hogg traci nominację do nagrody Lambda po feudzie na Twitterze

Clemence Michelon25 czerwca 2022 11:00

1656147600

Amber Heard sugeruje, że odwoła się od wyroku Johnny’ego Deppa

Amber Heard zasugerowała, że ​​zamierza złożyć apelację po zwycięstwie Johnny’ego Deppa w procesie o zniesławienie.

Sędzia Benny Azcaret wydał orzeczenie w piątek, powtarzając orzeczenie wydane 1 czerwca.

Zespoły przedstawicieli prawnych spotkały się w sądzie w piątek, ale nie jest jasne, czy omawiały ugodę. Sędzia Azkaret dał stronom czas do piątku na zawarcie ugody, jeśli chcą.

Clemence Michelon25 czerwca 2022 10:00

1656144000

Amber Heard czuła się „mniej niż ludzka” podczas procesu

Amber Heard powiedziała Savannah Guthrie w NBC News, że czuła się „niezbyt ludzka” podczas procesu o zniesławienie przeciwko byłemu mężowi Johnny’emu Deppowi.

„Każdego dnia, przez trzy, cztery, czasem sześć przecznic, przejeżdżałem przez miasto z ludźmi trzymającymi tabliczki z napisami „Spal wiedźmę” i „Śmierć bursztynowi”. Trzy i pół tygodnia później wszedłem na podium i zobaczyłem tylko sala sądowa pełna fanów kapitana Jacka Sparrowa, którzy byli szczerzy i żywi” – ​​powiedziała pani Heard.

Czy możesz wyrazić słowami, jak się czujesz? zapytała pani Guthrie.

„To była najbardziej upokarzająca i przerażająca rzecz, jakiej kiedykolwiek doświadczyłem. Nigdy nie czułam się bardziej odczłowieczona” – powiedziała pani Heard. „Czułem się mniej niż człowiekiem”.

Clemence Michelon25 czerwca 2022 09:00

1656140400

Influencer mówi, że Johnny Depp ją schwytał

Mówi się, że Johnny Depp złapał wpływową osobę, która relacjonowała proces przeciwko jego byłej żonie, Amber Heard. Jessica Reed Krause, która używa nazwy użytkownika @houseinhabit na Instagramie i ma ponad 900 000 obserwujących, codziennie publikowała na swoim koncie aktualizacje dotyczące sześciotygodniowego procesu o zniesławienie. We wtorek Krause stwierdziła w poście udostępnionym na Substack, że rozmawiała z Deppem w tym samym dniu, w którym rozpoczął się proces, 11 kwietnia.

READ  „Abigail” zajmuje pierwsze miejsce w czwartkowych zapowiedziach z kwotą 1 miliona dolarów

Clemence Michelon25 czerwca 2022 08:00

1656136800

Notebook kosztuje 15 000 USD

Notatnik rzekomo zawiera nigdy wcześniej nie widziane szczegóły Johnny DeppAmber Heard Proces o zniesławienie został sprzedany za tysiące dolarów eBay.

Notatnik został wstawiony przez Larry’ego Foremana, obrońcę z Kentucky, który uczestniczył w procesie o zniesławienie w Fairfax w stanie Wirginia. Notatnik „ściśle tajny” zawiera około 20 stron notatek przysięgłych od Foremana, który brał udział w rozprawie 17 maja i od 23 do 26 maja. Każda strona zawiera „nigdy wcześniej nie widziane” notatki z reakcji jurorów na dr. Hughesa i Amber Heard – które nie były pokazywane w telewizji – a także prawie „ponad 100 tweetów z ściśle tajnymi informacjami o jurorach”.

Notowany 1 czerwca w cenie 0,99 USD notebook otrzymał 142 oferty, zanim został sprzedany 8 czerwca za 14 969 USD. The eBay Z listy wynika, że ​​pieniądze zostaną przekazane na rzecz Szpitala Dziecięcego w Los Angeles.

Clemence Michelon25 czerwca 2022 07:00

1656133200

Prawnik Johnny’ego Deppa, Camille Vasquez, został awansowany na partnera

Camille Vasquez awansowała na wspólnika w swojej firmie Brown Rudnick po tym, jak pełniła główną rolę jako członek zespołu prawnego Johnny’ego Deppa podczas procesu o zniesławienie przeciwko Amber Heard.

Vásquez stała się jedną z wielu nieoczekiwanych celebrytek na procesie poprzez trudne przesłuchanie świadków i częste sprzeciwy wobec pytań obrońców.

Oliver O’Connell donosi:

Clemence Michelon25 czerwca 2022 06:00

1656130320

Amber Heard opowiada o „barykadach” i „chronionym wejściu”, którymi wchodziła na salę sądową

Amber Heard otworzyła się na temat zabezpieczeń, które zostały dla niej wprowadzone podczas niedawnego procesu o zniesławienie przeciwko byłemu mężowi Johnny’emu Deppowi.

„Każdego dnia mijałem budynki miejskie, w których stały ludzie trzymający tabliczki mówiące rzeczy, których nie mogę powtórzyć w telewizji” – wyjaśniła.

Clemence Michelon25 cze 2022 05:12

1656126002

Amber Heard zapytała, czy powiedziałaby swojej córce „wszystko” o prawnej walce z Johnnym Deppem

Amber Heard została zapytana, czy powiedziałaby swojej rocznej córce „wszystko” o prawnej batalii z byłym mężem Johnnym Deppem podczas jej pierwszego wywiadu od czasu orzeczenia na jego korzyść.

Zapytana przez Savannah Guthrie z NBC o swoją wizję przyszłości, pani Heard powiedziała: „Będę matką.

Clemence Michelon25 czerwca 2022 04:00

1656122402

Amber Heard sugeruje, że odwoła się od wyroku Johnny’ego Deppa, bez ugody w sądzie

Amber Heard zasugerowała, że ​​zamierza złożyć apelację po zwycięstwie Johnny’ego Deppa w procesie o zniesławienie.

Sędzia Benny Azcaret wydał w piątek (24 czerwca) orzeczenie, powtarzając orzeczenie wydane 1 czerwca.

W oświadczeniu do niezależnyRzecznik pani Heard powiedział: „Jak stwierdzono podczas wczorajszych przesłuchań w Kongresie, nie proś o ułaskawienie, jeśli jesteś niewinny. I nie odrzucaj apelacji, jeśli wiesz, że masz rację”.

Clemence Michelon25 czerwca 2022 03:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *