Ari Emanuel i Brian Lord proponują interweniować, aby zapobiec strajkowi aktorów – Deadline

Szefowie Hollywood dzwonią w ostatniej chwili, aby powstrzymać aktorów przed strajkiem.

Deadline rozumie, że prezes Endeavour Ari Emanuel i prezes CAA Bryan Lourd złożyli ofertę pomocy w znalezieniu drogi do porozumienia między SAG-AFTRA i AMPTP.

Emanuel wezwał kierownictwo SAG-AFTRA w zeszłym tygodniu, aby zapobiec całkowitemu zamknięciu, jeśli aktorzy dołączą do strajkujących pisarzy, a Lord wykonał podobne wezwania.

„Nie chodziło tylko o zatrzymanie strajku, chodziło o znalezienie drogi naprzód dla wszystkich” – powiedział Deadline źródło bliskie wydarzeniom.

Federacja zareagowała na apel starszego agenta Emmanuela i starała się przynajmniej zbliżyć go do procesu, rozpoczynając rozmowy w ostatnich godzinach przed wygaśnięciem obecnego przedłużonego kontraktu o północy 12 lipca.

„To rozsądni ludzie” – powiedział ktoś z wewnątrz komentarzy na temat wezwania Emanuela.

Pomysł pomocy starszym szefom agencji w utorowaniu drogi do umowy z aktorami, a nie pisarzami, ma sens, ponieważ nadal istnieje napięcie między wieloma agentami i pisarzami w wyniku impasu między WGA i ATA.

Wczesnym rankiem w poniedziałek usłyszeliśmy, że AMPTP, prowadzony przez Carole Lombardini, zasugerował sprowadzenie federalnych mediatorów, aby pomogli w tej sytuacji.

Posunięcie to zostało następnie przekazane szefom studiów, w tym Bobowi Igerowi z Disneya, Tedowi Sarandosowi z Netflix i Davidowi Zaslavowi z Warner Bros. Odkrycie, aby je pobłogosławić. Podpisali się pod planem.

„Jeśli wymaga to wprowadzenia perspektywy osoby trzeciej, niech tak będzie” — dodało źródło.

Ten ruch pojawia się, gdy Hollywood koncentruje się prawie wyłącznie na tym, czy aktorzy zawrą umowę, czy dołączą do scenarzystów na czwartkowe poranne pikiety.

Sprowadzenie mediatorów federalnych – Federalnej Służby Mediacji i Pojednania – może doprowadzić do kolejnego przedłużenia po tym, jak obie strony zgodziły się już na przedłużenie rozmów poza pierwotny termin. Jednak, jak rozumiemy, nic nie zostało uzgodnione z SAG-AFTRA w sprawie pośredników.

READ  Raquel Levis odwiedziła Toma Sandovala w jego rodzinnym mieście, a jego rodzina nie chciała się z nią spotkać

Pojawia się po zamieszaniu z udziałem prezesa SAG-AFTRA, Fran Drescher, który został sfotografowany na włoskim pokazie mody u boku Kim Kardashian, kilka dni przed terminem.

Jak napisał wczoraj Deadline, sztuczna inteligencja wydaje się być jednym z głównych punktów spornych między dwiema stronami, wraz z przepływem przezroczystości.

Wieść przekazała Variety.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *