Billy Elish żartuje, że jest „zdeterminowany” do noszenia workowatych ubrań w swoim monologu „SNL”

„Najstraszniejsze w dorastaniu w oczach opinii publicznej jest to, że ludzie decydują, że musisz być zawsze we wszystkim, co mówisz, robisz i wyglądasz… Spędziłem wiele lat udając kogoś, kim nie byłem.

Opublikowano 13 grudnia 2021, 11:49 ET


ICYMI: Billy Elisz Goszczony przez i Wykonywane Na Na żywo w sobotę wieczorem koniec tygodnia!

Bank zdjęć Nbc / NBCU za pośrednictwem Getty Images

Można to śmiało powiedzieć Szczęśliwszy niż kiedykolwiek Wokalistka nie zawiodła się swoim monologiem, muzycznym kopem i przezabawnymi obrazami – kompletne Niespodzianki Od jej brata Finniasa i koleżanki Miley Cyrus.

Bank zdjęć Nbc / NBCU za pośrednictwem Getty Images

Jeden temat, którego Billy się nie wstydził, podkreślał długą rozmowę dotyczącą jego stylu, sylwetki i ogólnego wyglądu.

Corey Angelo / Getty Images dla Apple

Jeśli nie wiecie, Billy – która w swoich wczesnych latach kojarzyła się z bajglami, zbyt dużymi ubraniami i zielonymi, ukorzenionymi włosami – ostatnio odeszła od swojego charakterystycznego stylu i przywołała bardziej dopasowany do kształtu, „kobiecy” wygląd. Chociaż ta zmiana była szeroko chwalona, ​​był również znany jako Billy.”Nieuczciwy„I”Przerażający„Aby sprawdzić, jak prezentuje się krytykom.

Zanurzając się prosto w tę rzecz w niej SNL Billy zaczął monolog: „Jestem tak podekscytowany, że tu jestem! Nazywam się Billy Elish. Jeśli nie znasz mnie z mojej muzyki, możesz mnie poznać z moich włosów lub sukienki.

Bank zdjęć Nbc / NBCU za pośrednictwem Getty Images

„Dlatego postanowiłem ubrać się tak, jakby pani Mikołajowa szła do klubu” – zażartował Billy o jej sukience. Styl Szymona Rocha Z czerwono-białymi szpilkami.

Bank zdjęć Nbc / NBCU za pośrednictwem Getty Images

Kontynuowała żartobliwie: „Ale tak naprawdę nie. Noszę to tylko dlatego, że po koncercie muszę wziąć ślub w anime.

Billy, który skupia swoją uwagę bezpośrednio na swoich wyborach modowych – często nosi ubrania z piekarni, aby uniknąć swojego ciała. Zdeterminowany lub zbadany – kpiła z rozpowszechnionej intrygi na jej ubraniu.

Fraser Harrison / Getty Images

„Niektórzy zastanawiają się, dlaczego zacząłem nosić luźne ubrania… naprawdę jest dobry powód. Nie chodzi tylko o wygodę czy styl” – powiedział. SNL, Przed wyśmiewaniem się z tej sprawy.

„Trudno mi powiedzieć, ale prawdziwy powód, dla którego noszę wtedy duże ubrania… W rzeczywistości byłem dwójką dzieci ułożonych jeden na drugim, próbujących wkraść się do filmu z oceną R” – zażartował. Z aplauzem tłumu.

Kevin Winter / Getty Images dla DCP

Billy, zauważając, że nierozsądnie jest być ocenianym na podstawie wyborów modowych dokonanych wiele lat temu, odniósł się do narastającego „strasznego” doświadczenia w oczach ludzi.

Mówiąc o jej nadchodzących 20. urodzinach, Billy powiedział: „Jestem naprawdę podekscytowany tym, że się starzeję, ponieważ właśnie teraz jestem. Ale już Jako osoba zaczęłam rozumieć, kim naprawdę jestem.

„Przerażające w dorastaniu w miejscu publicznym jest to, że ludzie decydują, że wszystko, co mówisz, robisz i wyglądasz, powinno być na zawsze” – powiedział.

Fraser Harrison / Getty Images

„Czy chcesz być oceniany po tym, jak pojawiłaś się, gdy miałaś 16 lat?” Zapytała. „Nie.”

„Zaakceptowanie tego, kim naprawdę jesteś, wymaga czasu i wysiłku” – dodał Billy. „Spędziłem wiele lat udając, że jestem tym, kim nie byłem”.

Komentarze Billy’ego pojawiły się kilka tygodni po tym, jak to zrobił Odzwierciedlone w pogawędce Od piżamy odeszła na rzecz dopasowanych do kroju sukienek, co wyewoluowało z jej wyglądu na okładce Brytyjski Vogue Wcześniej w tym roku.

Dimitrios Compouris / Getty Images dla Muzeum Medycyny / Vogue

Jeśli to przegapisz, Billy to zrobił Nagłówki W maju była „Klasyczne Hollywood„Styl dla Vogue, noszący kilka markowych gorsetów. Niektórzy krytykowali Billy’ego za przestrzeganie standardów urody, ponieważ wygląd był tak inny od ubrań, którymi wcześniej wstrząsał, i czuli, że od lat walczyli o pozbycie się ich.

Jesse Grant / Getty Images dla Disneya

„Zrobiłem tę kartę Vogue, którą kręciliśmy” – wyjaśnił Billy w niedawnym filmie. Targowisko próżności. „To stary rodzaj hollywoodzkiej klasyki bielizny”.

„To musiała być pewna estetyka, żeby zrobić zdjęcie, a potem pojawiło się „Nowy styl Billy Elise”, a ludzie ciągle powtarzali: „Wow, jej nowy styl jest o wiele lepszy niż stary”. Albo „Wow” , jej stary styl. Chcę, żeby wróciła i przepraszam, że to zmieniła – powiedział, powołując się na krytykę, którą otrzymał.

„Było zupełnie inaczej, ponieważ „to nie jest nowy styl. To coś, co noszę, a potem zamierzam to założyć innego dnia, a potem zrobię to” – dodał. Musisz nosić to, co chcesz.”

Billy omówił, w jaki sposób zmiana w jej wyglądzie pomogła jej poczuć się pewnie i radzić sobie z ludźmi w miejscach publicznych, jednocześnie zauważając, że zmiana z zielonych na blond włosy oznaczała, że ​​jest nie do poznania.

„Moja postawa jest taka: 'Cóż, nie mogę wyjść. Wiesz, nie mogę iść tutaj. Nie mogę iść tam’, wyjaśniła, patrząc wstecz na swój filmik w wieku 18 lat. „I nie mogłem iść do parku, zjeść posiłku ani nawet napić się kawy.

„W zeszłym roku byłem na to otwarty. Jestem za to naprawdę wdzięczny, bo mogłem czuć się pewnie wychodząc bez czapki, kaptura, okularów, maski i kurtki… Jest o wiele lepiej, nie ma muszę tak żyć. W tym roku zdałem sobie sprawę, że nie muszę tak żyć.

„Moje włosy są teraz blond, więc nie jest to jedyna osoba, którą widziałeś chodzącą z zielonymi włosami” – dodał Billy. Na początku tego miesiąca ponownie zmienił rzeczy i zadebiutował Nowe ciemne włosy W poście na Instagramie.

Podobnie, wspominał Billy Traci 100 000 obserwujących Po tym, jak we wrześniu opublikowała swoje zdjęcie w gorsecie i koronkowym biustonoszu.

Kevin Winter / Getty Images

W rozmowie z Elle – zauważając, że zdjęcie było atakowane nienawistnymi komentarzami – Billy przyznał, że je odkrył”.Niehumanitarny„Powinno być związane z określonym stylem.

„Straciłem 100 000 obserwujących z powodu klatki piersiowej” – powiedział Billy o filmie. „Ludzie boją się dużych piersi”.

„Ludzie pielęgnują te wspomnienia i mają połączenie” – dodał. „Ale to jest bardzo nieludzkie”.

Możesz zobaczyć pełnię Billy SNL Solo Tutaj.

READ  „Nie zobaczysz nikogo, kto byłby właścicielem rynku”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *