Burza uderza w Boston, MA z deszczem, wiatrem, a potem przenikliwym zimnem – NBC Boston

Najgorsza burza uderza dziś rano pod względem wiatru i deszczu. Druga faza burzy również nie jest piknikiem, ponieważ chłodniejsze powietrze napływa do Nowej Anglii.

Widzieć Zamknięcia szkół Poważne ostrzeżenia pogodowe w Twojej okolicy.

Po pierwsze deszcz. Jego prądy spadają z powodu południowo-wschodniego wiatru dzisiejszego ranka.

Wiatr wieje deszczem. Wiatr może osiągnąć 60 (nieco więcej) wzdłuż wybrzeża. Spodziewaj się 40-50 w innych miejscach tej epidemii.

Ostrzeżenie przed rzadkim huraganem zostało wydane dla południowo-wschodniego wybrzeża Maine, poinformowała National Weather Service.

Deszcz ustanie około północy, a potem nastąpi cisza lub przerwa w wietrze i deszczu.

Ponownie rozpoczniemy go po południu z ulewnym deszczem i silnym wiatrem. Jest bardzo szybki, a po jego przejściu do środka wlewa się chłód.


NBC10 Boston

Mapa przedstawiająca opady deszczu w Bostonie i większości Nowej Anglii podczas sztormu w piątek, 23 grudnia 2022 r.

Mapa pokazująca potencjał silnych wiatrów w Bostonie, Massachusetts i części Nowej Anglii w piątek, 23 grudnia 2022 r.

NBC10 Boston

Mapa pokazująca potencjał silnych wiatrów w Bostonie, Massachusetts i części Nowej Anglii w piątek, 23 grudnia 2022 r.

To samo zimne powietrze, które było izolowane nad Równinami od zeszłego weekendu, w końcu przedarło się przez potężną burzę. To właśnie ten chłód obniża nam temperaturę po bardzo łagodnym poranku.

Silna zimowa burza daje już o sobie znać w kilku stanach.

Odbyła się debata na temat tego, czy schłodzić i zamrozić drogi, zanim wyschną z powodu silnych wiatrów. Nie sądzę, żeby to były wyścigi konne, jak wielu ludzi myśli.

Wytyczne nie doceniły zimna (prędkości i intensywności) w ciągu ostatnich dwóch dni. Oznacza to, że nadejdzie szybciej, a temperatura prawdopodobnie spadnie szybciej.

To nie znaczy, że od razu to zamrozimy. Niektóre miejsca mogą wyschnąć wystarczająco Nie będą śliskie, inni zobaczą Trochę Cienkie plamy, ale bądźcie pewni, wszystkie zostaną potraktowane tak szybko, jak to możliwe dzięki tym fajnym nagłówkom.

grudzień  Mapa przedstawiająca prognozę chłodnego wiatru dla Bostonu, Massachusetts i części Nowej Anglii jako burzy w piątek, 23, 2022.

NBC10 Boston

grudzień Mapa przedstawiająca prognozę chłodnego wiatru dla Bostonu, Massachusetts i części Nowej Anglii jako burzy w piątek, 23, 2022.

Wiatr utrzyma się do soboty, w porywach do 40 stopni. Dreszcze odczuwalne będą w liczbach jednocyfrowych i niskich dwudziestych.

Mniej wietrznie na Boże Narodzenie, ale wciąż zimno. Oba dni były gorące i suche na drogach.

Jesteśmy online i w mediach społecznościowych, aby transmitować o burzy.

Bezpiecznych i wesołych świąt!

Silne wiatry i deszcz nawiedzają obszar Wielkiego Bostonu, powodując przerwy w dostawie prądu i utrudniając podróżowanie.

READ  Senator Menendez jest oskarżony o przyjmowanie prezentów od Kataru w związku z nowymi zarzutami w ramach programu korupcyjnego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *