Tesla, Nutanix, Meta i inne

Sprawdź firmy, które pojawiają się na pierwszych stronach gazet przed dzwonkiem:

Tesli (TSLA) — dyrektor generalny Tesli, Elon Musk, powiedział, że powstrzyma się od sprzedaży większej liczby akcji Tesli przez 18 do 24 miesięcy. Musk sprzedał akcje o wartości prawie 39 miliardów dolarów w ciągu ostatniego roku, podczas wykupu za 44 miliardy dolarów Świergot. Tesla zyskała na rynku 1,2 proc.

Nutanix (NTNX) — Nutanix spadł o 16,6% na rynku pierwotnym po tym, jak został zgłoszony Korporacja Hewlett-Packard (HPE) zakończyła rozmowy w sprawie przejęcia firmy zajmującej się przetwarzaniem w chmurze.

Metaplatformy (META) — Meta i użytkownicy jej platformy Facebook rozstrzygnęli pozew zbiorowy dotyczący prywatności z Meta Zgódź się zapłacić 725 milionów dolarów. Pozew wynika z ujawnionych w 2018 roku informacji, że firma Cambridge Analytica zebrała informacje od dziesiątek milionów użytkowników Facebooka.

produkcja zadaniowa (AVO) – Producent awokado zgłosił niższe niż oczekiwano zarobki i przychody, ponieważ wzrost wolumenu nie był wystarczający, aby zrekompensować niższe ceny awokado. Mission Produce spadł o 13,7% w handlu przedsesyjnym.

15:00 (MMM) — Sędzia zabronił firmie 3M przeniesienia odpowiedzialności na spółkę zależną w sprawie dotyczącej bojowych zatyczek do uszu. Sprawa wynikała z obrażeń odniesionych przez personel wojskowy, który rzekomo używał wadliwych zatyczek do uszu.

toro (TTC) – Firma zajmująca się pielęgnacją trawników i produktami outdoorowymi została zmodernizowana, aby przewyższyć rynek Raymonda Jamesa, który wyznaczył cenę docelową na 130 USD w porównaniu z wczorajszym zamknięciem na poziomie 111,15 USD za akcję. Na początku tego tygodnia firma Toro odnotowała również lepsze niż oczekiwano wyniki kwartalne. Akcje zyskały 1% w aktywności przedsesyjnej.

Biogen (BIIB) – Partner firmy Biogen w Japonii Esej Reuters potwierdził doniesienia o trzeciej śmierci w próbie ich eksperymentalnego leczenia choroby Alzheimera i powiedział, że przyczyna jest badana.

READ  Cała przyszła technologia transportowa zaprezentowana na targach CES 2024

Inwentaryzacja usług związanych z polami naftowymi – Halliburtona (HAL) wzrosła o 1,4% na rynku pierwotnym, z Schlumbergera (SLB) w górę o 1,3% i Bakera Hughesa (BKR) rośnie o 1%. Zyski pojawiają się, gdy ceny ropy naftowej wzrosły o ponad 2% na początku handlu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *