Cadarius Tony jest jednym z pięciu gigantów, którzy oglądają obóz treningowy

Każdy gracz jest sprawdzany podczas bootcampu, a niektórzy są bardziej niebezpieczni niż inni. Oto pięć gigantów szczególnie interesujących do obejrzenia tego lata:

Cadarius Tony, WR

Wielka niespodzianka, prawda? Tony nie do końca wystartował w zeszłym roku w swoim pierwszym obozie NFL, nie rozświetlił świata zeszłej wiosny i przegapił akcję z powodu problemu z kolanem, który został uznany za drobny. Cóż, w pewnym momencie musi wyjść na boisko, pozostać na boisku i pokazać coś więcej niż przebłyski i podekscytowanie ogromnym talentem fizycznym, który posiada: prawda?

Shin Limiu, Ji

Czy jest najlepszym lewicowym bramkarzem, czy jest po prostu zwolennikiem poprzedniego reżimu treningowego, którego przeznaczeniem jest przychodzenie i odchodzenie bez ostrzeżenia? Wprowadził aurę twardości, która wpadła w faul, kiedy dołączył do drużyny w 2020 roku, ale daleko mu było do zaakceptowania jako bramkarz. Lemieux grał tylko jeden mecz w 2021 roku, zanim potrzebował operacji kolana. Teraz jest zdrowy i będzie wyzwaniem dla punktu wyjścia. Czy ten 25-latek jest częścią rozwiązania wzdłuż linii ofensywnej, czy może ktoś, jak debiutant Joshua Izudo, znokautuje go z miejsca w pierwszej drużynie?

Kadarius Tony
AP

Kaifon Thibodeau, OLB

Przyzwyczajasz się do tego, że widzisz tę nazwę na każdej „obserwacyjnej” liście gigantów w dającej się przewidzieć przyszłości. Heck, był piątym wyborem w drafcie i przybył z wielkim meczem i jeszcze większą osobowością. Oczekiwania sięgają sufitu. Ma pieczęć aprobaty od Hall of Famer Michaela Strahana, ale obowiązuje to tylko do tej pory. Thibodeaux był czasami dominującym obrońcą podania i defensywy w Oregonie, z „czasami” akcentem. Musi być pełnoetatowym zagrożeniem, zanim zostanie zapieczętowany jako kolejny artysta Giants.

Giganci odrzucili opcję pomocnika Daniela Jonesa na piąty rok w kwietniu
Giganci odrzucili w kwietniu opcję pomocnika Daniela Jonesa na piąty rok w kwietniu.
Noah K. Murray Nowy Jork Post

Daniel Jones, QB

Jasne, to jego praca i dopóki jest zdrowy, jest w QB1 i wchodzi w ostatni rok swojego kontraktu. Weteran Tyrod Taylor został podpisany, aby służyć jako rezerwa, drugi najlepszy wybór we wszystkim, co Giants mieli od jakiegoś czasu. Fani tych praktyk na otwartym obozie pokochają to, co zobaczą od Taylora. Jones jest na początkowym etapie inicjowania kolejnego nowego systemu ofensywnego i należy się spodziewać bólów wzrostu. Byłoby ulgą dla całej serii, gdyby przyspieszył krzywą uczenia się i sprawił, że rzeczy wydarzyły się wcześniej niż później.

READ  Rangers poznali Carlosa Rodona po podpisaniu kontraktu z Jacobem DeGromem

Flet Cordell, CB

naprawdę? Tak naprawdę. Ten wybór z trzeciej rundy od LSU ma szansę zagrać jako debiutant. Na wypadek, gdybyś nie zauważył, Giganci są chude w tylnym rogu i jest rażąca luka w początkowej obronie naprzeciwko młodszej Adoree Jackson – która nie była tak pewna jak to samo w CB1. Aaron Robinson kończy rok debiutancki, w którym kontuzje osłabły, a odpowiedzią może być początkowy zakręt, ale może być lepiej w środku, w dołku. Flott waży 175 funtów, ale jest wystarczająco wysoki na 6 stóp-1, aby przetrwać na zewnątrz. Znacznie wzmocni całą operację defensywną, jeśli Flute dostanie ją raczej wcześniej niż później.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *