Cardinals skupiają się na sezonie 2024

ulica. Lewis – Dokonując najodważniejszego jak dotąd ogłoszenia, że ​​klub Cardinals, który nie spełnił oczekiwań, pogodzi się z losem na ten sezon i skoncentruje się na odbudowie na 2024 rok, prezes zespołu John Mozeliak nawet nie próbował ukryć miejsca pobytu strategii. przemieszczac sie.

Będzie to wysiłek, aby poradzić sobie z obszarem, który kardynałowie zignorowali w ostatnim okresie poza sezonem i prawie na pewno zadecyduje, jak szybko będą mogli dojść do siebie po rozczarowującym i potencjalnie jeszcze brzydszym 2023 roku, gdy drużyna gra w serii przez ostatnie 2 i pół miesiąca .

„Zdecydowanie myślę, że termin handlu będziemy traktować jako promocję, promocję, promocję, prawda?” Zapytał retorycznie Mozeliak, ogłaszając, że ten sezon jest przegrany i obiecał, że spróbuje szybko odbudować, aby kardynałowie mogli być konkurencyjni w 2024 roku. „Myślę, że celem będzie jak najwięcej awansów”.

Mozeliak przyznał, że franczyza Cardinals z passą 15 kolejnych zwycięskich sezonów i jedna, która była w play-offach w każdym z ostatnich czterech sezonów, wypadnie z wyszukiwania posezonowego przed sierpniem, co jest całkowicie sprzeczne z systemem. Jednak początek 10-24 i okres omdlenia 8-15 czerwca wystarczyły, aby przekonać kierownictwo, że rajdy pod koniec sezonu będą nie do zniesienia i że potrzebne są poważne zmiany podczas tworzenia składu.

„Cóż, jest zdecydowanie inaczej. Nie wiem, czy użyłbym wyrażenia„ nie próbując konkurować ”- powiedział Mozeliak o przebudowie Cardinals w połowie sezonu. O możliwościach dla kogoś innego. Czuję, gdzie jest ten klub w tej chwili po prostu wiemy, że to nie działa poprawnie, więc wiemy, że musimy wprowadzić pewne zmiany”.

Większość tych zmian będzie prawdopodobnie sprowadzać się do problemów personelu na początku i na końcu meczu. Przystępując do poniedziałkowego meczu z Marlins, drużyna startowa ma 4,74 ERA (25. miejsce w MLB), podczas gdy rezerwowi mają 4,50 ERA (25. miejsce w MLB) z 21 obrońcami (większość w MLB). Miles Mikulas i Stephen Matz są jedynymi aktualnymi starterami, którzy mają kontrakt na 2024 rok, podczas gdy Adam Wainwright przygotowuje się do przejścia na emeryturę, a Jordan Montgomery i Jack Flaherty to dwaj znakomici oczekujący wolni agenci. Podczas gdy kardynałowie podpisali kontrakt z Mikulasem na przedłużenie, nie dążyli do zawarcia umów z Flaherty ani Montgomery i obaj mogli zostać załatwieni przed terminem handlowym w nadziei na otrzymanie długoterminowej pomocy w rzucaniu.

READ  Zapolowy Braves All-Star, Sean Murphy, ląduje na IL z powodu skośnej kontuzji

„Myślę, że z punktu widzenia płac powinniśmy mieć tam miejsce na rozwój [to add pitching] dostępnych zasobów” – powiedział Mozeliak. Częścią tego jest wychodzenie ludzi [the payroll]. Myślimy o tym, jak oceniamy strzelców i jest to coś, czemu przyglądamy się bliżej na górze. …więcej huśtaj się i chybiaj przeciwko kuli ziemskiej [pitchers] Zostanie to włączone do przyszłego myślenia”.

Muzliak wyraził rozczarowanie sposobem, w jaki wolny agent Wilson Contreras został zakontraktowany w tym sezonie, a weteran oddał czas Andrew Knysnerowi i debiutantowi Ivanowi Herrerze z powodu problemów związanych z personelem rzucającym. Z perspektywy czasu Mozeliak powiedział, że zespół popełnił błąd, nie dodając większej głębi tonu.

„To znaczy, to jest uczciwe pytanie i myślę, że dodam więcej premier i dodam więcej hitów” – przyznał szczerze Mozeliak. „Wiele decyzji, które podjęliśmy, też nie zadziałało, a, z powodu kontuzji lub b, z wydajności. To znaczy, nie masz wystarczającej głębi i zawsze o tym wiedzieliśmy, ale najwyraźniej pękł w tym roku.”

Pewne zmiany w składzie Cardinals rozpoczęły się w poniedziałek, kiedy klub wyznaczył niezadowolonego pomocnika Genesisa Cabrerę do przydziału i podpisał kontrakt z Ryanem Teperą. The Cards planują również przywrócić Tylera O’Neilla do roli wyjściowej na lewym polu – prawdopodobnie na potrzeby reklamy. Główny trener Oliver Marmul powiedział, że w jego wyjściowym składzie na środku będzie Lars Nutbarr, po prawej nagradzany debiutant Jordan Walker, a po prawej O’Neal — co oznacza, że ​​Dylan Carlson i Alec Burleson nie będą mieli czasu na grę.

„Czy wyniki, zwycięstwa, porażki zmieniają nasz kierunek? Powiedziałbym, że prawdopodobnie nie w tym momencie” – powiedział. „Myślę, że z naszym miejscem i naszym miejscem w tabeli, zrobi to [a rally] Bardzo trudno jest to zmienić. Z naszej perspektywy, jak myślimy o wykorzystaniu naszej energii i czasu, to się nie zmieni”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *