Chris Evans nazywa swojego iPhone’a 12 Pro zbyt ciężkim, pyta Apple o przycisk Home

Fani Buttona mogą liczyć na wsparcie Kapitana Ameryki, zauważa Chris Evans Nawet po kilku tygodniach z nowszym telefonemNadal woli starego iPhone’a 6S i jego przycisk. Temat pojawił się Wywiad z zderzak (Przez Ja bardziej) Podczas trasy prasowej dla Netflix + 200 milionów dolarów bracia Russo wyreżyserowali film szary człowiekA u boku Ryana Goslinga.

Evans nie jest jedynym, który wciąż utknął na brakującym przycisku (on i Donald Trump Zgadzamy się co najmniej w jednej rzeczy), którą firma Apple zastąpiła pełne koło Dzięki sprzężeniu zwrotnemu z silnika iPhone’a 7 i w końcu całkowicie zrezygnowano z iPhone X dalej. Inną wielką skargą Evansa jest to, że jest za ciężki. Jak wiele osób z nieporęcznymi telefonami, aktor niewygodnie trzyma telefon małym palcem i nie, niedawno zaktualizowany iPhone SE (2022) Po prostu nie nadawałby się jako substytut.

zderzak Raporty wskazują, że Evans potwierdził, że jego nowy telefon jest iPhone 12To, co pokazują kamery, to zdecydowanie model Pro, ale nie iPhone 13 Pro, o którym myśleliśmy, że będzie Oryginalny post na Instagramie. Wywiad nie powiedział, gdzie wybrał stary model To Apple wypadło z jesiennego składu Ale nadal jest łatwo dostępny u innych sprzedawców detalicznych i sklepów przewoźników.

Wygląda na to, że Apple nie przywróci ukochanego przycisku. Niektórzy użytkownicy iPhone’a mogą być w lepszej sytuacji Korzystanie z funkcji AssistiveTouch Aby dodać oparty na oprogramowaniu przycisk wirtualnego domu, który można umieścić w dowolnym miejscu na ekranie, a to nie jedyny? Skonfiguruj ułatwienia dostępu na iPhonie Może poprawić Twoje wrażenia z telefonu komórkowego. Inną opcją jest pochylenie się wzdłuż drogi O kontrolowaniu gestów miłości w iOSale jedyne, co przychodzi mi do głowy, aby poradzić sobie z wagą telefonu, to Jeśli Apple dostosuje swoje podejście do iPhone’a mini.

READ  Wojownik anime, który zostaje zaatakowany przez hakerów, którzy czynią go niegrywalnym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *