Reprezentacja Waszyngtonu wybiera Elijaha Greena w MLB Draft

Zawieszenie

Z piątym wyborem w MLB Draft, Washington Nationals wybrali rozgrywającego Elijaha Greena w niedzielę wieczorem, ponieważ drugi rok z rzędu został wybrany graczem roku w liceum. Następnie, z 45. wyborem w drugiej rundzie, dodali Jake’a Bennetta, leworęcznego miotacza z University of Oklahoma.

18-latek z IMG Academy na Florydzie wyróżnia się swoim wzrostem — 6 stóp-4, 225 funtów — a także szybkością. Dwóch skautów National League, którzy wypowiadali się pod warunkiem zachowania anonimowości, ponieważ nie byli upoważnieni do robienia tego publicznie w przypadku drużyn przeciwnych, spodziewało się, że Green pozostanie w centrum ze względu na jego zasięg i silną rękę. Green, praworęczny napastnik, wykazał się siłą na całej planszy i wzbudził łagodne obawy dotyczące swojej gry przeciwko nieszybkim rzutom. Ale przede wszystkim nadal jest nastolatkiem, co oznacza, że ​​wybór jest wyrazem zaufania do swojej obietnicy i ogromnym przedsięwzięciem dla zespołu zajmującego się rozwojem zawodników Nationals.

Był to najwyższy wybór w Nationals, odkąd po raz pierwszy wybrali Bryce’a Harpera w 2010 roku. Pod kierownictwem dyrektora generalnego Mike’a Rizzo, który przejął tę funkcję w 2009 roku, Green był piątym wyborem klubu w pierwszej dziesiątce, dołączając do Harpera, Stephena Strasbourga, Drew Storina i Anthony’ego Rendona. I tak jak ci przed nim, Green będzie ważną częścią odbudowy obywateli. Jest synem Erica Greena, Dwa razy napięty koniec z Pro BowlBył oddany do University of Miami.

„Możemy zrobić to w ten sam sposób”, powiedział Green, który porównał siebie do pstrąga Mike’a, ponieważ „możemy to zrobić w ten sam sposób”.

„Po prostu czuję, że mogę być jednym z tych graczy, którzy mogą dotrzeć [majors] zatem.”

Juan Soto odrzuca 15-letnią ofertę w wysokości 440 milionów dolarów; Nats do rozważenia handlu

READ  Velez wygrał sześcioma biegami, dziewiąty w najgorszej porażce ery Joe Girardiego

Wartość slotu dla piątego wyboru wynosi 6,49 miliona dolarów. Za 45. wybór to 1,73 miliona dolarów. Jeśli obywatele podpiszą Greena lub Bennetta, aby otrzymać premię wyższą niż ich wartości slotów, będą mieli mniej pieniędzy do rozdysponowania na pozostałych 18 wybranych. Odwrotnie dzieje się, jeśli ostateczna nagroda dla Greena lub Bennetta jest niższa. Całkowita nagroda w Waszyngtonie wynosi 11 007 900 $.

Bennett, 21-latek stojący na wysokości 6-6, był w 39. rundzie Nationals w 2019 roku, kiedy zdecydował się strzelić gola w Oklahomie. Jego Fastball, w komplecie z suwakiem i zmianą, jest w połowie lat 90-tych. The Nationals mają nadzieję, że na początku jego kariery zawodowej przynajmniej trochę przyśpieszy. Pokochali strzelców z Oklahomy w ostatnich projektach, wyrwali Cady’ego Cavalliego (pierwsza runda w 2020 roku, teraz jest ich największym faworytem) i Jake’a Irvine’a (czwarta runda w 2018 roku, teraz imponująca po operacji Tommy’ego Johna).

Podobnie jak Cavalli, Bennett uczęszczał do Bixby High niedaleko Tulsy, gdzie byli kolegami z drużyny przed wspólną grą w college’u. Jako student drugiego roku czerwonej koszulki w 2022 roku Bennett trafił 133 zawodniczki i przeszedł 22 w 117 biegach. Jego potężne dowództwo jest wymieniane w większości raportów harcerskich.

„W większości bardzo kontroluję szybką piłkę. Miałem dobrą jazdę” – powiedział Bennett w niedzielę wieczorem. „Jeśli chodzi o prędkość maksymalną, zmiana była zdecydowanie moim uczuciem. Czuję, że mogę to rzucić w jakikolwiek sposób. A potem, kiedy wszystko idzie dobrze, miksuję suwak jako rzut w lewo, obracam bardziej podkręconą piłkę i pokazuję ją, aby strzelcy ją szanowali.

Godziny temu Bennett i Greene Stali się najnowszymi członkami organizacji, Obywatele zakończyli pierwszą połowę z wynikiem 31-63Najgorszy rekord MLB. Pozwolenie na status franczyzy – i Rosnący potencjał, którym handluje Soto W tym miesiącu lub w najbliższej przyszłości – dodanie wagi do tego, co już wydawało się refleksją. Ale ponieważ Rizzo często obiecuje szybkie wznowienie gry, kilka niedawnych próbnych projektów powiązało Waszyngton z Kevinem Paradą, 20-letnim myśliwym z Georgia Tech, z piątym wyborem.

READ  Statystyki z poniedziałkowego meczu Bills-Bengals nie będą się liczyć

Logika polegała na tym, że Parada – lub sprawdzony morderca z college’u, taki jak on – lepiej służyłby pragnieniu zbudowania szybkiego konkurenta wokół Soto. Organizacja ma również dużą pustkę w ulepszonym, ale wciąż słabym systemie. Green wyróżniał się jako projekt bardziej niż jakikolwiek głośny hitter, który mierzył się z miotaczami I ligi przez dwa lub trzy lata.

Jednak Parada nigdy nie był na szczycie komisji projektowej zespołu. W końcu poszedł 11 do New York Mets. Przed wybraniem piątego miejsca obserwuj mieszkańców Baltimore Orioles wybiera Jackson Holiday short, Arizona Diamondbacks w defensywie Drew Jonesa, Texas Rangers w defensywie Kumar Rucker i Pittsburgh Pirates w defensywie Termar Johnson. Gdy Rangers wybrali Rockera, ku szokowi branży, Waszyngton skupił się na Johnson i Green, według kilku osób zaznajomionych z ich procesem myślowym.

Wtedy piraci w zasadzie dokonali wyboru. Greene był człowiekiem z Waszyngtonu.

Jeśli chodzi o rozmieszczanie graczy, Obywatele lubią budować przez środek, używając łapaczy, krótkich postojów i rozgrywających. W zeszłym roku klub się zatrzymał Dom Brady’ego Z 11. wyborem zeszłego lata, dodał rozgrywającego Daylena Lile w drugiej rundzie i pozyskał łapacza Keiberta Ruiza, jednego z potencjalnych graczy, w umowie Trea Turner / Max Scherzer z Los Angeles Dodgers. Luis Garcia, 22 lata, bierze udział w głównych turniejach i stara się utrzymać krótką pozycję, którą klub podpisał, by grać poza Dominikaną w 2016 roku. Cristhian Vaquero Zdobądź ogromne bonusy.

Zielony to kolejny hit, w który wkładają dużo zapasów. Nie trzeba dodawać, że kluczowa będzie jego ewolucja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *