Czego można się spodziewać (a czego nie) po Ubisoft w 2023 roku

Stacja Play

I ostatecznie jest to najmniej prawdopodobna gra Ubisoftu, która zostanie wydana w 2023 roku, a może kiedykolwiek. Co jest bardzo smutne.

Oryginał 2003 Prince of Persia: Piaski Czasu To było objawienie. Wyjątkowa gra, która na nowo odkrywa sposób, w jaki rozgrywa się wszystkie gry akcji z perspektywy trzeciej osoby, z niesamowitą mechaniką cofania czasu i świetną platformówką 3D. Niestety, nikt inny nie miał na tyle rozsądku, aby je skopiować, a 20 lat później wciąż tkwimy w grzęzawisku gier akcji, które zabijają nas w nieskończoność, zamiast pozwalać nam kontynuować. Aha, i był film Jake’a Gyllenyhaala, który wcierał sól w ranę.

Remake został ogłoszony w 2020 r., A ambitna data premiery to styczeń 2021 r. Alert spoilera: tak się nie stało i mogło być najlepiej, biorąc pod uwagę, jak okropnie było w powyższym zwiastunie. Potem, miejmy nadzieję, opóźniło się to tylko do 21 marca, zanim wydawało się, że przyznają przed sobą, że wygląda to jak gra na PS3, i kopnęli ją w drogę. Później w tym samym roku Ubisoft powiedział, że pojawi się w roku podatkowym 2022-2023, a następnie wziął go od indyjskich programistów Ubisoft Mumbai i przekazał Ubisoft Montreal, zanim ogłosił kolejne opóźnienie w maju ubiegłego roku, nawet nie zgadując roku podatkowego.

Chodź w listopadzie ubiegłego roku, sytuacja wyglądała jeszcze gorzej, kiedy Ubisoft anulował wszystkie zamówienia w przedsprzedaży i wszystkim zwrócił pieniądze. Być może jest to pouczająca lekcja, dlaczego nie należy zamawiać w przedsprzedaży gier, które jeszcze nie istnieją. wydawca Zapewnia, że ​​mecz nie został odwołanyale nowa data premiery nie została jeszcze zasugerowana, co oznacza, że ​​jest to mało prawdopodobne nawet w 2024 roku.

Ale poczekaj, pewnie wyjdzie Przed Poza dobrem i złem 2.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *