Dan Quinn mówi zespołom, że pozostanie koordynatorem obrony Cowboys i nie szuka pracy jako główny trener

Prawdopodobnie największe domino w Kowboje z Dallas„Poza sezonem spadł w czwartek po południu”.

Główny trener Mike McCarthy potwierdził dziennikarzom z Dallas, że koordynator obrony Dan Quinn, po przeprowadzeniu wywiadu na temat trzech otwieraczy trenerów, wróci do Dallas na trzeci sezon.

McCarthy powiedział: „Wszyscy jesteśmy bardzo podekscytowani powrotem Dana”. Todda Archera z ESPN. „Miałem okazję go odwiedzić jakiś czas temu. To dla nas duże wydarzenie. Daje nam ciągłość. Z pewnością to, co osiągnęliśmy w ciągu ostatnich dwóch lat, opiera się na tym.

„Szczerze mówiąc, osobiście nie mogę ci powiedzieć, jak bardzo jestem wdzięczny”.

wywiad z Quinnem Denver BroncosI Kardynałowie z Arizony I Indianapolis ColtsWakaty szefa szkolenia. Kowboje starali się o jego powrót, mimo że drużyny NFL nie mogą blokować ruchów do innej franczyzy, która kwalifikuje się do awansu.

McCarthy uznał relacje pracownik-gracz za powody, dla których wierzył, że Quinn zdecydował się wrócić do Cowboys przed obsadzeniem stanowisk. Przewaga Dallasa w stosunku do stanu franczyz, z którymi przeprowadzał wywiady, również może być czynnikiem.

Następna szansa Quinna będzie jego drugą szansą jako głównego trenera po tym, jak poprowadził Falcons od 2015 do połowy 2020 roku, awansując w sezonie 2016 do Super Bowl.

Trener Dallas, Mike McCarthy, potwierdził dziennikarzom w czwartek, że Dan Quinn powiedział zespołom, że pozostanie koordynatorem obrony Cowboys. (Zdjęcie: Theron W. Henderson/Getty Images)

„W tym momencie swojego życia zdaje sobie sprawę, jak trudno jest wygrać Super Bowl” – powiedział McCarthy o Quinnie. „Więc myślę, że wszystkie te rzeczy odgrywają w tym rolę. Wyraźnie myślę, że Dan może być wybredny. I jestem bardzo podekscytowany tą decyzją.”

Quinn prowadził obronę Cowboys, która prowadziła ligę w zdobyczach na wynos przez kolejne sezony, jako pierwsza jednostka, która zachowała tę koronę od Pittsburgh Steelers W latach siedemdziesiątych.

READ  2022 US Open: Rory McIlroy może uprawiać sport, ale chce tego majora dla siebie

Kowboje zajęli piąte miejsce pod względem punktów dozwolonych w 2021 r., inauguracyjnym sezonie Quinna, po zajęciu siódmego miejsca w 2020 r. Porównaj to z zeszłym rokiem przed przybyciem Quinna, kiedy jednostka Dallas 2019 zajęła 28. miejsce.

Quinn nadzorował wyróżniających się graczy, w tym dwukrotnego All-Pro Micah Parsons, którego Quinn twórczo narysował jako bocznego obrońcę bez piłki, który był teraz szybszy. Zachęcał również do wszechstronności swoich defensywnych obrońców, w tym bezpieczeństwa weterana Jaron Kerseco pasuje do ciasnych końców bliżej linebackers.

„Częścią zawodnika, którym jestem, jest to, że trener Quinn dał mi szansę” – powiedział Kearse na początku tego miesiąca. „Nie ma nic, czego według niego nie mógłbym zrobić, nie ma nic, czego by nie zrobił, abym mógł wyjść i grać na wysokim poziomie.

„Jeden z tych trenerów, który był w tej szatni, przechodził przez ścianę, bo… został wysłany po mnie”.

W rundzie dywizji przegrali z San Francisco 49ersJednak obrona Cowboys utrzymała 49ers do zaledwie 19 punktów. rozgrywający Brooke Purdy W tym tygodniu powiedział, że Dallas ma „jedną z najlepszych obrony”, jaką 49ers widzieli w tym roku.

McCarthy powiedział w czwartek, że właściciel Cowboys, Jerry Jones, powiedział mu w tym tygodniu, że ma nadzieję, że McCarthy będzie trenował tak długo, jak legenda franczyzy, Tom Landry.

McCarthy odmówił przyznania tego samego uznania koordynatorowi ofensywy Kellenowi Moore’owi, gdy został o to poproszony.

Ale decyzja jednego trenera wydaje się przesądzona. A obrońcy Cowboys bez wątpienia będą to świętować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *