Delta dodaje 5 ciekawych nowych tras, w tym wyjątkową przejażdżkę z LaGuardia

Delta Air Lines powraca z mnóstwem interesujących nowych tras.

Jednak tym razem przewoźnik z Atlanty zwiększa łączność punkt-punkt, zamiast dodawać megafony do swoich głównych lotnisk.

Konkretnie rzecz biorąc, przewoźnik dodaje pięć następujących tras jeszcze w tym roku, potwierdził rzecznik linii lotniczej Drake Castaneda.

  • Austin-Las Vegas.
  • Austin-Orlando.
  • Las Vegas – Sacramento.
  • Las Vegas-San Diego.
  • Nowy Jork – Nassau, Bahamy.
Cer

Wszystkie wyżej wymienione trasy rozpoczną się 9 października, z wyjątkiem nowej usługi LaGuardia, która rozpocznie się 16 grudnia – w sam raz na pracowity sezon zimowy.

Delta będzie latać między Las Vegas a San Diego dwa razy dziennie, a inne nowe loty będą obsługiwane raz dziennie. Te nowe loty zostaną wprowadzone do rozkładu lotów Delta w weekend i będzie można je rezerwować nie później niż w poniedziałek, 10 lipca.

Jak widać, dodatki linii lotniczej z Austin i Las Vegas nie dotykają hubu. Zamiast tego te bezpośrednie loty łączą ruchliwe rynki wylotu i przylotu (O&D), które cieszą się dużym popytem. (Dlatego też Delta będzie musiała stawić czoła dużej konkurencji na tych trasach ze strony konkurentów, od American Airlines, przez Spirit Airlines, po Southwest Airlines, a nawet kilka innych linii lotniczych).

Co ciekawe, Austin to jeden z najgorętszych rynków lotniczych ostatnich lat. Podczas pandemii stolica Teksasu odnotowała wzrost usług wielu linii lotniczych. Być może najbardziej godne uwagi jest to, że Ameryka dodała wiele segmentów nowych dróg wraz ze wzrostem swojej obecności w mieście.

Przed pandemią Delta uważała Austin za jedno z pięciu miast, na których należy się skupić – są to Austin, Cincinnati, Nashville, Raleigh-Durham i San Jose w Kalifornii – lista, która od tego czasu została ograniczona do dwóch głównych lotnisk: Austin-Bergstrom Międzynarodowe lotnisko (AUS) i międzynarodowe lotnisko Raleigh-Durham (RDU).

READ  Google zgodził się zapłacić 118 milionów dolarów za rozstrzygnięcie pozwu o dyskryminację ze względu na płeć

W związku z tym, że Austin nadal jest głównym miastem linii lotniczej, rozwój Delta nie powinien być wielką niespodzianką. Ostatni lot między Austin a Orlando w styczniu 2015 r. realizuje rozkład Cirium, natomiast trasa do Las Vegas jest dla przewoźnika nową trasą.

Będąc jednym z najszybciej rozwijających się obszarów metropolitalnych w kraju, Austin jest świadkiem stałego napływu firm przenoszących się do tego obszaru. Ponadto, z tętniącą życiem sceną artystyczną i rozrywkową miasta, jest popularnym celem turystów.

Wraz z amerykańską Deltą, AlaskaAllegiant Air, Hawaiian Airlines, JetBlue i Southwest ujawniły niedawno nowe trasy do Austin.

Jeśli chodzi o Vegas, to miasto każdego roku odwiedza również miliony turystów i biznesmenów, a nowe trasy Delta powinny pomóc zwiększyć jego obecność w Sin City i wzdłuż Zachodniego Wybrzeża. (Należy zauważyć, że trasa z Vegas do San Diego jest technicznie wznowiona od kwietnia 2020 r., jak pokazują rozkłady lotów Cirium).

Zack Greif / Facet z punktami

Wreszcie, istnieje interesujący nowy sezonowy lot dzienny z nowojorskiego lotniska LaGuardia (LGA) do Nassau, który rozpocznie się 16 grudnia i potrwa do 7 kwietnia 2024 r.

Nieczęsto widuje się nowe usługi międzynarodowe do iz LGA, ponieważ lotnisko nie oferuje federalnej stacji kontrolnej zajmującej się procedurami celnymi i imigracyjnymi. Dlatego jedynymi lotami międzynarodowymi, które mogą być obsługiwane do LaGuardia, są te przylatujące z wcześniej opuszczonych miejsc docelowych, które zgłaszają się do US Customs and Immigration przed odlotem.

Jednym z takich lotnisk jest Nassau, więc kiedy przylecisz na LaGuardia, będziesz traktowany tak, jakbyś lądował lotem krajowym.

Dodanie tej nowej usługi z Nowego Jorku będzie konkurować z istniejącymi lotami JetBlue na tym rynku. LaGuardia jest lotniskiem wybieranym przez wielu nowojorczyków, więc Delta nie powinna mieć problemu z reklamowaniem tej nowej usługi wśród tych, którzy tej zimy szukają zabawy na słońcu.

READ  Mąż „zarabia miliony” na podsłuchiwaniu żony BP

Delta ostatnio latała między tymi dwoma miastami w styczniu 2017 r., a istniejące połączenie linii lotniczej z międzynarodowego lotniska im. Johna F. Kennedy’ego (JFK) w Nowym Jorku do Nassau nie ulegnie zmianie w ramach tej aktualizacji.

Powiązana lektura:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *