Deshaun Watson: rozgrywający Cleveland Browns zawieszony na sześć meczów, według ESPN, powołując się na anonimowe źródło

Emerytowana sędzia federalna i niezależna dyscyplinatorka Sue L. Robinson wydał orzeczenie w poniedziałek, podała ESPN.

CNN zwróciło się do NFL, NFLPA i Browns o komentarz.

Robinson usłyszał sprawę Watsona pod koniec czerwca i został wspólnie wyznaczony przez NFL i National Football League Players Association (NFLPA), zgodnie z ich układem zbiorowym pracy (CBA).

Według CBA każda ze stron może teraz w ciągu trzech dni roboczych odwołać się na piśmie do komisarza NFL Rogera Utdella. Goodell lub osoba przez niego wyznaczona powinna „wydać pisemną decyzję, która będzie stanowić pełne, ostateczne i kompletne rozwiązanie sporu i będzie wiążąca dla gracza, zgodnie z CBA”.

W niedzielę wieczorem NFLPA i Watson wydały wspólne oświadczenie, w którym stwierdziły, że nie będą się odwoływać od żadnej decyzji i proszą NFL o zrobienie tego samego.

Watson nie grał w zeszłym sezonie, gdy był członkiem Houston Texans z powodu dochodzenia w sprawie zarzutów o niewłaściwe zachowanie, w tym napaść seksualną i molestowanie, z udziałem ponad dwóch tuzinów kobiet.

Watson, który w marcu został sprzedany Brownom, wielokrotnie zaprzeczał zarzutom przeciwko niemu.

W czerwcu Watson rozstrzygnął 20 z 24 spraw, według adwokata 24 oskarżonych.

W lipcu 30 kobiet, które „wnioskowały lub zamierzały wysuwać roszczenia” przeciwko organizacji Houston Texans w związku z zarzutami o niewłaściwe zachowanie seksualne przeciwko Watsonowi, uregulowały swoje roszczenia, według adwokata powoda Tony’ego Busbee oraz w wydanym oświadczeniu. Przez własność Houston Texans.

READ  Wydano wideo z ataku Paula Pelosiego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *