Dodaj Tajemnica noży Josha O’Connora i Kylie Spaeny

Aktualizacja: Ostatnio widziano Andrew Scotta Wszyscy jesteśmy obcy I Netflixa Ripley’ateraz też Zostało to potwierdzone przez Variety Podobnie jak dołączenie do obsady.

Dopiero w zeszłym tygodniu poznaliśmy tytuł najnowszego dzieła Riana Johnsona Wyjmij noże puzzle – Zmarły obudził się (Tak, bez przecinka). Scenarzysta/reżyser nie podzielił się informacją o obsadzie, ale wieść o tym rozeszła się po całym świecie (początkowo za pośrednictwem… Co znajdziesz w serwisie Netflix Od tego czasu The Deals potwierdziło, że pierwsze dwie części kolekcji o powracającym weteranie Danielu Craigu zostały zamknięte: ZjednoczonyJosha O’Connora i PriscillaKaylee Spaeny.

Poza tym informacji w zasadzie zero – nie wiemy np. jakiej zagadki będzie szukał tym razem detektyw Benoit Blanc (Craig), ani nie wiemy dokładnie gdzie (co najmniej plotki wskazywały, że ). Strzelanina w Londynie.

the Wyjmij noże W filmach zawsze występowała eklektyczna obsada aktorska – Ana de Armas, Chris Evans i Jamie Lee Curtis znaleźli się wśród tych, którzy wystąpili w oryginalnym filmie pod tym samym tytułem z 2019 r., a Edward Norton, Kate Hudson i Janelle Monáe byli częścią Szklana cebula: tajemnica noży W 2022 r. w ramach mega umowy Netflix z Johnsonem, Craigiem i producentem Ramem Bergmanem na dwa nowe filmy.

O’Connor i Spaeny to pierwsze dwa potwierdzone nazwiska, a krążą plotki o rozmowach Toma Hardy’ego i Lindsay Lohan.

Zdjęcia Johnsona wkrótce rozpoczną się, a Netflix planuje przygotować ten film do premiery w 2025 roku.

READ  Keke Palmer jest pierwszą kobietą, która od 2009 roku zdobyła nagrodę Emmy dla najlepszego gospodarza teleturnieju, za co otrzymała nagrodę „Hasło”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *