Dow Jones blisko sesyjnych minimów. Tesla wkracza na nową trajektorię, gdy Musk wymienia nowego szefa na Twitterze.

Dow Jones Industrial Average zamknął się na niezmienionym poziomie po odrobieniu strat wcześniej w ciągu dnia, podczas gdy inne indeksy giełdowe wykazały niewielkie spadki.
XPóźny pośpiech zakupowy ograniczył straty na rynku. Dow drugi dzień z rzędu testował wsparcie na 50-dniowej średniej ruchomej.

S&P 500 stracił na zamknięciu 0,2%, podczas gdy Nasdaq spadł o 0,4%. Mała kapitalizacja Russell 2000 spadła o 0,3%, kończąc tydzień handlowy.

Wolumeny obrotu na New York Stock Exchange i Nasdaq były mniejsze w porównaniu do tego samego czasu w czwartek.

Ropa naftowa kontynuowała wyprzedaż, spadając do 70,12 USD za baryłkę.

W piątek prezes Fed Michele Bowman powiedział, że zatrzymanie stóp procentowych będzie oparte na „spójnych dowodach, że inflacja jest na ścieżce spadkowej”.

Rentowność 10-letnich bonów skarbowych wzrosła o 7 punktów bazowych do 3,46%.

Akcje poruszają się poza Dow Jones dzisiaj

Akcje firm budowlanych spadły w związku z niepewnością dotyczącą stóp procentowych. Bulletgroup (PCH) nieznacznie wzrosła pod koniec piątku i major KB (KBH) spadła skromnie po wzniesieniu się do nowych maksimów. Domy Zasługi (MTH) lekko spadł, blisko alternatywnego wejścia na poziomie 130,78. W piątek ustabilizował się powyżej 50-dniowej średniej kroczącej.

półcień (ołówek) I Izolować (PODD) w grupie produktów medycznych wzrosła w piątek. Oba zapasy wraz z Nowo Nordisk (NVO), znaleźli wsparcie na linii 50-dniowej, według IBD MarketSmith. Insulet nadal znajduje się w obszarze kupna 10-tygodniowej linii.

Wzrosły również zapasy energii słonecznej Pierwszy Solar (FSLR) wzrosła, odzyskując 50-dniową passę, po wiadomościach, że Tempe w Arizonie. przejmie Evolar, europejską firmę specjalizującą się w cienkowarstwowych technologiach fotowoltaicznych. Enphase energia (ENPH) wzrosła sympatycznie o 4%.

zabawa słoneczna Scholes Technologies (SHLS) był obserwowany, gdy testował linię 200-dniową, gdzie akcje napotkały opór. Akcje powróciły we wtorek do 50-dniowej linii z dużymi wolumenami.

READ  Apple Japan osiągnął 98 milionów dolarów zaległych podatków - Nikkei

Rollinsa (Rolka) rozbił kubek z uchwytem w punkcie kupna po 42,69. Ale akcje zakończyły się poniżej wejścia. Głośność była znacznie poniżej średniej, co jest kolejną wadą próby włamania. Spółka była omawiana na IBD Big Cap 20.

Karola Szwaba (SCHW) po wiadomościach o wzroście aktywów klientów w kwietniu. Akcje wciąż znajdują się w głębokiej recesji.

Tesla rozpada się pomimo wiadomości Muska na Twitterze

Akcje Tesli (TSLA) odwróć niżej. Wcześniej potwierdził to dyrektor generalny Elon Musk Prezes NBC ds. Reklamy globalnej, Linda Iaccarino Będzie nowym CEO Twittera.

Akcje Tesli spadły poniżej 50-dniowej linii. Również w piątek chiński regulator powiedział, że producent samochodów elektrycznych musi przeprowadzić aktualizację oprogramowania dla ponad miliona pojazdów. Losowanie rozpoczyna się 29 maja.

Składnik Dow Jonesa Magazyn domowy (Jakość HD) wzrosła podczas Walmart (wmt) płaska z dywidendą przypadającą na przyszły tydzień. WMT utrzymuje się w obszarze kupna powyżej wejścia na poziomie 148,44. Home Depot próbował odzyskać linię 50-dniową, ale pozostawał w głębokiej korekcie.

Mali detaliści Sklepy Rossa (Rdza) I drzewo dolara (DLTR) z wyższymi dywidendami należnymi jeszcze w tym miesiącu. ROST przetestował swoją 50-dniową linię, która od kilku tygodni stanowi poziom oporu. Akcje Dollar Tree wciąż znajdują się w długiej korekcie.

Spadające zaufanie konsumentów

Indeks nastrojów konsumenckich Uniwersytetu Michigan spadł w maju do 57,7 z 63,5 w kwietniu. Główny ekonomista Geoffrey Roach w LPL Financial uważa, że ​​spowolnienie wydatków spowodowane obawami o słabość banków, miejsc pracy i zbliżający się pułap zadłużenia może ostatecznie przywrócić inflację na właściwe tory.

Proszę kontynuuj VRamakrishnan Na Twitterze więcej wiadomości giełdowych dzisiaj.

Może Ci się spodobać:

Akcje o największym wzroście do kupowania i monitorowania

Dowiedz się, jak dostosować czas do rynku ze strategią rynkową ETF IBD

READ  Akcje spadają, akcje spółek technologicznych pozostają w tyle, gdy Fed koncentruje się

Znajdź najlepsze długoterminowe inwestycje z długoterminowymi liderami IBD

MarketSmith: Badania, wykresy, dane i szkolenia w jednym miejscu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *