Dow Jones spada przed publikacją protokołu z posiedzenia Rezerwy Federalnej; BBBY Stock Skyrockets 45%

Indeks Dow Jones Industrial Average gwałtownie spadł w środę przed długo oczekiwanym protokołem z posiedzenia Rezerwy Federalnej z ostatniego posiedzenia w sprawie polityki banku centralnego, podczas gdy sprzedaż detaliczna w USA była słabsza niż oczekiwano. łóżko kąpiel z tyłu (BBBY) ponownie wzrosło w środę rano.
XAkcje BBBY będą kontynuować dobrą passę w środę w związku z ponownym zainteresowaniem akcjami memów, ponieważ akcje wzrosły o 45%, zanim zmniejszą zyski do 20% w porannym handlu. Bed Bath & Beyond, sprzedawca detaliczny zmagający się z dużymi stratami, odnotował wzrost o 355% od najniższego poziomu z 27 lipca wynoszącego 4,54 do wtorkowego zamknięcia.

Główne czynniki wpływające na zarobki w środę to Urządzenia analogowe (ADI), Louie (trochę), kierowanie (TGT) A TJX (TJX). Tymczasem Dow Jones Systemy Cisco (CSCO) zostaną zgłoszone po zamknięciu.

Udziały sprzętu analogowego spadły o ponad 4%. Akcje Lowe Spadł o prawie 1%. Akcje docelowe spadły o 4%, podczas gdy akcje TJX spadły o 1%.

lider samochodów elektrycznych Tesla (TSLA) spadła o 1% w środę rano. w innym miejscu, Pionierzy technologii w Dow Jones jabłko (AAPL) A Microsoft (MSFT) został zmieszany po giełda dzisiaj Otwarty.

W obecnym, zdrowym otoczeniu giełdowym akcje Dow Jones coca cola (KO) A kupiec (Mrk) – Obok Albemarle (ALBA), koszt (koszt), monolityczne systemy zasilania, (MPWR) A Wykonawca transakcji wstępnej (OLLI) – wśród najlepszych akcji do kupienia i obejrzenia.

Albemarle i Costco pojawił się Na stanie w tym tygodniu w pobliżu paska strefy kupna. Akcje Costco dodane do Tabela liderów IBD A SwingTrader Po wtorkowym przełomie.

Dow Jones dzisiaj: Rentowności obligacji skarbowych i ceny ropy

W środę na początku środy indeks Dow Jones Industrial Average stracił 0,55%, oczywiście, aby przerwać pięciodniową zwycięską passę. S&P 500 spadł o 0,7%. Ciężki Nasdaq Composite stracił 1,1% w porannym handlu.

w ciągu Fundusze giełdoweNasdaq 100 Invesco QQQ Trust Tracker (QQQ(spadek o 1%, SPDR S&P 500 ETF)szpieg) stracił 0,8% we wczesnym handlu.

Rentowność 10-letnich obligacji skarbowych wzrosła w środę do 2,88%, po wtorkowym zamknięciu na poziomie 2,79%. Rentowność 10-letnich obligacji skarbowych odradza się po osiągnięciu w ostatnich tygodniach najniższego poziomu od początku kwietnia.

READ  Wzrost cen oleju napędowego uderza w branżę transportową

Tymczasem ceny ropy naftowej w USA nieznacznie spadły, grożąc przedłużeniem czterosesyjnej serii strat, która spowodowała spadek kontraktów terminowych o ponad 8%. Kontrakty terminowe West Texas Intermediate notowane były powyżej 87 USD za baryłkę, na najniższym poziomie od stycznia.

Brak sprzedaży detalicznej w USA, protokół z posiedzenia Fed

Sprzedaż detaliczna w USA została opublikowana o 8:30 ET. Lipcowa sprzedaż pozostała bez zmian w porównaniu z poprzednim miesiącem, poniżej szacunków Econoday, które zakładały wzrost o 0,1%. Po wyłączeniu samochodów sprzedaż detaliczna wzrosła w lipcu o 0,4%. Po wyłączeniu samochodów i benzyny sprzedaż wzrosła o 0,7%.

Rezerwa Federalna publikuje protokół z ostatniego posiedzenia o godzinie 14.00 czasu wschodniego. Oczekuje się, że minutes ujawnią przemyślenia członków FOMC na temat możliwej podwyżki stóp procentowych na najbliższym wrześniowym posiedzeniu.

Na ostatnim posiedzeniu Rezerwy FederalnejBank centralny podniósł stopy o 75 punktów bazowych na drugie posiedzenie z rzędu, a prezes Fed Jerome Powell wskazał, że trzecia taka podwyżka „może być odpowiednia” we wrześniu.

wzrost na giełdzie

We wtorek Nasdaq Composite spadł o 1,1% w ciągu dnia, ale odrobił stratę do 0,2% na zamknięciu. Indeks S&P 500 wzrósł o 0,2%, podczas gdy Dow Jones Industrial Average wzrósł o 0,7%.

Wtorkowa kolumna z dużym obrazem Skomentował: „Inne elastyczne wyniki były dobrą wiadomością dla byków, ale rynek akcji zaczyna wyglądać na wykupiony przez co najmniej jeden wskaźnik. Krótkoterminowy oscylator wykupienia / wyprzedania (znaleziono na RynekKowalski wejście do NASDQ) szybko zbliża się do szczytu na początku czerwca. To ostatni raz, kiedy Nasdaq pokazał warunki wykupienia. Indeks spadał gwałtownie przez trzy kolejne sesje od 9 do 13 czerwca. W tym miesiącu Nasdaq spadł o 9,7%”.

Jeśli jesteś nowy w IBD, rozważ przyjrzenie się system obrotu akcjami A Podstawy CAN SLIM. Wyróżnia wzory wykresów To jeden z kluczy do wskazówek inwestycyjnych. IBD oferuje szeroką gamę Listy wzrostu zapasówJak na przykład tabela wyników A SwingTrader.

Inwestorzy mogą również tworzyć listy obserwacyjne, znajdować firmy w pobliżu profilu kup punktlub tworzyć własne ekrany w IBD Market Smith.

Zarobki Dow Jones: Cisco Systems

Gigant sieciowy Cisco Systems ma ogłosić wyniki za drugi kwartał po środowym zamknięciu. Oczekuje się, że akcje Dow Jones zarobią 82 centy na akcję przy sprzedaży 12,7 miliarda dolarów.

READ  Akcje Australii, Hongkongu i Korei spadają o 2%

Akcje Cisco we wtorek zakończyły około 27% zniżki od 52-tygodniowego maksimum.


Pięć akcji Dow Jones do obejrzenia teraz


Akcje Dow Jones do obejrzenia: Coca-Cola, Merck

Coca-Cola, gigant sodowy Dow Jones, buduje płaską bazę z 67,30 POI. Wejście do uchwytu na poziomie 65,14 jest również w grze. Akcje odbijają się od linii 50 dni i próbują przekroczyć punkt wejścia podczas wtorkowego wzrostu o 0,8%. Akcje spadły wcześnie w środę.

Merck buduje również płaskie dno, wzorzec, który pokazuje 95,82 PO. W związku z tym akcje starają się utrzymać powyżej 50-dniowej linii IBD Market Smith Analiza wykresów. Akcje Merck wzrosły w środę o 0,3 proc.

Magazyn MRK Pokazuje solidną wartość 94 na 99 doskonałych klasyfikacja związków IBD, dla każdego Kontrola zapasów IBD. Inwestorzy mogą wykorzystać złożony rating IBD, aby łatwo ocenić jakość podstawowych i technicznych wskaźników akcji.


4 akcje wzrostowe, które powinieneś kupować i oglądać na Cursrajd giełdowy


Najlepsze akcje do obejrzenia: Albemarle, Costco, Monolithic i Ollie’s

Produkt litowy Albemarle wciąż w zasięgu zakupu po hackowaniu w zeszły piątek, duży kubek z uchwytem z 273,78 kup punkt. Powierzchnia kupna wzrosła o 5% do 287,47. Wcześniej w zeszłym tygodniu zapasy znalazły się na szczycie mniejszego kubka z uchwytem, ​​osiągając 250,25 punktów kupna. Akcje spadły we wtorek o 1,15%, przerywając czterodniową zwycięską passę. W środę rano akcje spadły o 0,4%. gigant litowy Sociedad Quimica y Minera de Chile (Metry kwadratowe) Powiadomi po zamknięciu.

Tabela liderów IBD Magazyn Costco przebija kubek z uchwytem z 552.81 punktami zakupu. Akcje wzrosły we wtorek o 1,3%, zamykając się tuż powyżej ostatniego wpisu. Akcje spadły o 0,6% na początku środy.

Dzisiejsze najnowsze zapasy IBD W zeszłym tygodniu do podstawy kubka dodano jednouchwytowe Power Systems, przesuwając prawidłowy punkt zakupu z 580.10 na 541.49. Tymczasem zapasy pozostały powyżej poziomu wejścia 514,80. W środę akcje spadły o 1,6 proc.

Wykonawca umowy dochodzi do siebie w pierwszym z 10-tygodniowa passa Ważny poziom wsparcia — sprzedawca detaliczny z najwyższą zniżką został umieszczony w nowym obszarze zakupów. Strzałki są również rzeźbione Uchwyt po dużej podstawie kubkai ustaw ostatni punkt kupna na 72,37. Obecna akcja cenowa jest oddalona o około 9% od tego wpisu. Akcje spadły w środę rano o 2,8%.

READ  Problemy z biletami i pasami bagażowymi powodują duże opóźnienia na lotnisku w Austin

Dołącz do ekspertów IBD, którzy analizują wiodące akcje w bieżącym rajdzie giełdowym na IBD Live


Tesla Stock

Akcje Tesli straciły we wtorek 0,9%, kończąc dwudniową passę. Akcje giganta samochodów elektrycznych spadły w środę rano o 1%.

W tym tygodniu akcje zamknęły się na najwyższym poziomie od 4 maja. Akcje próbują ponownie zdecydowanie wzrosnąć powyżej oporu wokół 200-dniowej linii, kluczowego poziomu do obserwacji. Zapas jest o około 25% niższy od 52-tygodniowego maksimum. Podział akcji 3 w 1 nastąpi 24 sierpnia.

Liderzy Dow Jones: Apple i Microsoft

w ciągu Akcje Dow Jonesakcje Apple spadły we wtorek o 0,1%, podobnie jak akcje Kontynuuj budowanie prawej strony podstawy kubka Który ma 179,71 punktów zakupu. Innym wyjaśnieniem może być duże podwójne dno, które rozciąga się na styczeń. W obu przypadkach punkt zakupu jest identyczny. Zwróć uwagę na możliwy uchwyt na kompozycję i oferowanie niższego wejścia.

Na plus, linia względnej siły akcji osiągnęła już nowe maksima, co wskazuje na lepsze wyniki dużego rynku akcji. Akcje wzrosły o 0,5% w środę rano po parze podwyżek cen docelowych.

Akcje Microsoftu spadły we wtorek o 0,3%, kończąc się blisko swojej długoterminowej 200-dniowej linii, która jest głównym obszarem oporu do obserwacji. W środę akcje spadły o 0,4%.

Koniecznie śledźcie Scotta Lehtonena na Twitterze pod adresem Umieść tweeta Dowiedz się więcej o rozwijaniu akcji i indeksie Dow Jones Industrial Average.

Może Ci się spodobać:

Największe wzrosty do kupowania i obserwowania

Dowiedz się, jak synchronizować rynek ze strategią rynkową ETF firmy IBD

Znajdź najlepsze długoterminowe inwestycje z długoterminowymi liderami IBD

MarketSmith: badania, wykresy, dane i szkolenia w jednym miejscu

Jak znaleźć zapasy wzrostu: dlaczego IBD upraszcza wyszukiwanie najlepszych zapasów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *