Dzięki FCC wyciekły nowe szczegóły na temat Galaxy Z Flip 6 i Galaxy Ring.

Z wyników testów FCC wynika, że ​​jeszcze nieogłoszony Galaxy Z Flip 6 ma nieznacznie większą pojemność baterii w porównaniu do Z Flip 5. zauważony wcześniej Moja inteligentna cena. Pojawiły się także zakresy rozmiarów i parametry baterii Galaxy Ring, co stanowi dobrą wiadomość dla małego palca, ponieważ testowano go w rozmiarze zaledwie 5.

Według zrzutów ekranu udostępnionych przez outlet, bateria Z Flip 6 ma pojemność 3790 mAh. To odrobinę więcej niż pojemność 3700 mAh reklamowana przez Samsunga w Z Flip 5. Zakładając, że przekłada się to na zwiększoną baterię życie – co nie jest bezpiecznym założeniem – może być niewielką, choć mile widzianą zmianą w przypadku telefonu, który w przeciwnym razie niewiele by się zmienił, przynajmniej sądząc po renderach Z Flip 6, które wyciekły na początku tego roku.

Jeśli śledziłeś poprzednie przecieki, pojemność 3790 mAh może być rozczarowaniem: poprzednia seria plotek sugerowała, że ​​Samsung testował zamiast tego większą baterię o pojemności 4000 mAh.

Jeśli chodzi o Galaxy Ring, wydaje się, że ma on rozmiary od 5 do 12. Jest to zgodne z rozmiarami pierścieni Evie. Różni się jednak od Oura Ring Gen 3, który zaczyna się od 6 i kończy się na 13, a także od Ultrahuman Ring Air, który można kupić w rozmiarach od 5 do 14.

Pojemność baterii Galaxy Ring wydaje się typowa i waha się od 17 mAh do 22 mAh, w zależności od rozmiaru. Dla porównania, nowszy Oura Ring ma pojemność od 15 mAh do 22 mAh i zapewnia do siedmiu dni między ładowaniami, podczas gdy urzędnicy Samsunga powiedzieli, że jego Ring wystarczy na dziewięć dni. Jak zawsze, jeśli chodzi o twierdzenia dotyczące żywotności baterii, „Uwierzę, kiedy to zobaczę” jest właściwą postawą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *