Elon Musk odpowiada Donaldowi Trumpowi po nazwaniu szefa Tesli „artystą byków***”: „Czas, aby Trump odwiesił kapelusz”

Dyrektor generalny Tesli, Elon Musk, zwrócił się przeciwko byłemu prezydentowi Donaldowi Trumpowi po tym, jak nazwał go „kolejnym artystą byków***” za anulowanie umowy kupna Twittera i niegłosowanie na niego.

Komentarze byłego prezydenta pojawiły się po tym, jak Musk ogłosił w piątek, że nie kupi platformy mediów społecznościowych i oskarżył firmę o wprowadzenie go w błąd co do jej charakteru.

„Elon, Elon nie kupi Twittera”, powiedział Trump zwolennikom w Anchorage w niedzielę, dodając, że powiedział wcześniej. „Cóż, kto wie, co się wydarzy? Ma dość zgniły interes, schludny, jego interes, niezbyt dobry interes.

Zastrzelił również pana Muska Powiedział, że po raz pierwszy zagłosuje na Republikanów.

„Wiesz, pewnego dnia powiedział: „Och, nie głosuję na Republikanów” – powiedział. „Powiedziałem, że tego nie wiem. Powiedział, że głosował na mnie. Więc to kolejny byk*** artysta, ale nie zamierza tego kupić.

Musk odpowiedział na tweeta zawierający cytat byłego prezydenta, mówiąc, że to „nieprawda”.

W innej odpowiedzi pod tym samym tweetem Musk powiedział, że nadszedł czas, aby Trump odwiesił kapelusz.

„Nie nienawidzę tego człowieka, ale nadszedł czas, aby Trump odwiesił kapelusz i odjechał w stronę zachodu słońca” – powiedział.

„Demowie muszą również przestać atakować – nie róbcie tak, jakby jedynym sposobem na przetrwanie Trumpa było odzyskanie prezydentury”.

Zapytany przez konserwatywnego gospodarza talk show na Twitterze, jaki był problem Muska z prezydenturą Trumpa, założyciel SpaceX powiedział, że to „zbyt duży dramat”.

„Czy naprawdę chcemy byka w sklepie z porcelaną każdego dnia!? „Uważam też, że ustawowy maksymalny wiek do rozpoczęcia kadencji prezydenckiej powinien wynosić 6 lat” – dodał.

Odpowiadając na inny tweet, w którym użytkownik zasugerował, że gubernator Florydy Ron DeSantis powinien zostać wiceprezydentem Trumpa w 2024 r., a następnie prezydentem w 2028 r., Musk powiedział: „Trump będzie miał 82 lata, gdy jego kadencja dobiegnie końca, co jest zbyt stare. Dyrektor naczelny czegokolwiek, nie mówiąc już o Ameryce.

READ  Pracownik Taco Bell zastrzelony przez bandytę na otwartym podjeździe w South Los Angeles, LAPD

„Jeśli wystąpisz przeciwko DeSantis [Joe] Biden w 2024, DeSantis wygra łatwo – nie będzie musiał nawet prowadzić kampanii” – dodał.

Był pan Musk Wcześniej ogłosił, że jego głos trafi do pana DeSantis Jeśli zakwestionuje wybory prezydenckie w 2024 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *