Emerytowany Tom Brady publikuje wideo, na którym w wieku 46 lat biega 40 razy szybciej niż w wieku 22 lat

Grupa skautów NFL Toma Brady'ego jest częścią jego legendy. Kiedy spotkał drużyny NFL ze stanu Michigan, nie wyglądał na przyszłego MVP NFL, a jego powolny bieg na 40 jardów co roku trafiał do relacji NFL Network. Nie bez powodu został wybrany w szóstej turze.

Poza tym Brady starzeje się odwrotnie, niczym Benjamin Button z futbolu.

Brady chciał nadrobić swój powolny 40. występ w NFL Scouting Combine — 5,28 sekundy w 2000 r., gdy miał 22 lata — biegnąc ponownie w wieku 46 lat. Było to około rok po przejściu na emeryturę z NFL.

A jeśli wierzyć filmowi, który Brady umieścił w mediach społecznościowych, Brady pobija swój czas od 2000 roku.

Brady miał dwa stopery podczas biegu, jeden po 5,18 sekundy, a drugi o 5,12.

A teraz kilka zastrzeżeń: wszystkim w Internecie można manipulować — może zegary były trochę za szybkie (wirus nie rozprzestrzeniłby się, gdyby Brady uruchomił wersję 5.3) lub inne sztuczki, z których trzeba by się wytłumaczyć za pośrednictwem mediów społecznościowych wideo. Ale jeśli to prawda, Brady biegający 40 razy szybciej w wieku 46 lat niż w wieku 22 lat jest absolutnie zdumiewający. Liczba sportowców, nawet tych elitarnych, jak Brady, którzy kończą 46 lat szybciej niż w wieku dwudziestu kilku lat, jest bardzo mała.

Na kanałach społecznościowych NFL pojawiła się nawet nakładka przedstawiająca Brady'ego po czterdziestce:

Brady miał obsesję na punkcie dbania o zdrowie, co jest jednym z powodów, dla których po czterdziestce odniósł więcej sukcesów jako rozgrywający niż jakikolwiek inny zawodnik w historii NFL. Ze wszystkich zwycięstw Brady'ego nad Father Time to, że był teraz szybszy niż w 2000 roku, byłoby jednym z najbardziej imponujących.

READ  Kyle Shanahan potwierdza, że ​​Brock Purdy mówił o pościgu 49ers za Tomem Bradym – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Nikt nie przestanie pokazywać Brady'emu powolnej 40-tki sprzed dwóch dekad. Ale od tego czasu wiele się zmieniło.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *