Emily Ratajkowski występuje na dłuższą metę w nowym zwiastunie A History Of The World Part 2

Emily Ratajkowski drażniła zwiastun w nowym zwiastunie nadchodzącej serii komediowej Hulu, History of the World Part II.

Aktorka, która wróciła na rynek po rozwodzie z Sebastianem Bearem-McClardem, pokazała swój top, wylegując się między poduszkami w seksownej greckiej sukience z ogromnym rozcięciem na nogę.

Kręciła włosami, leżąc przy kominku z zamyślonym wyrazem twarzy.

Thriller Show: Emily Ratajkowski dokucza zwiastunowi w nowym zwiastunie nadchodzącego serialu komediowego Hulu, History of the World Part 2

Nadchodząca seria Hulu, prowadzona przez Mela Brooksa, jest kontynuacją komedii z 1981 roku, World History Part 1, i zawiera mnóstwo gwiazd opowiadających o ważnych wydarzeniach historycznych z zabawnym akcentem.

Program zawiera skecze komediowe autorstwa Danny’ego DeVito, Josha Gada, Kumaila Nanjianiego, Setha Rogena, JB Smoove, Johnny’ego Knoxville’a, Sarah Silverman, Taiki Waititi i innych.

Zwiastun rozpoczyna się od samego Brooksa, przedstawiającego film i opowiadającego o jego ukończonym życiorysie.

„Nazywam się Mel Brooks, człowiek, który dał wam Producentów, Młodego Frankensteina, Kosmiczne kule i Płonące siodła, a teraz z dumą przedstawiam długo oczekiwaną kontynuację mojego filmu, Historia świata, część 1. My” zmieniając jego nazwę na World History Part 2” – powiedział przed kamerą.

TWORZENIE HISTORII: 31-letnia aktorka podniosła górę, seksownie rzucając się między poduszki w seksownej greckiej sukience z ogromnym rozcięciem na nogę.

TWORZENIE HISTORII: 31-letnia aktorka podniosła górę, seksownie rzucając się między poduszki w seksownej greckiej sukience z ogromnym rozcięciem na nogę.

on wrócił!  Mel Brooks powraca jako scenarzysta i producent wykonawczy kontynuacji swojego filmu z 1981 roku, History of the World Part One

on wrócił! Mel Brooks powraca jako scenarzysta i producent wykonawczy kontynuacji swojego filmu z 1981 roku, History of the World Part One

Od Jezusa Chrystusa po Harriet Tubman i Amelię Earhart, nadchodzące czteroczęściowe wydarzenie obiecuje bawić widzów fantazjami dotyczącymi ważnych wydarzeń historycznych.

Brooks był scenarzystą i producentem wykonawczym obok Wandy Sykes, Nicka Krolla, Ike’a Barinholtza, Davida Stassena, Kevina Saltera, różnorodność Wspominałem już w maju.

„Nie mogę się doczekać, aby po raz kolejny powiedzieć prawdziwą prawdę o wszystkich fałszywych, fałszywych historiach, w które świat został oszukany, aby uwierzyć, że są historią!” Brooks powiedział w oświadczeniu.

READ  „W najlepszych miejscach, z najlepszymi ludźmi”

Pomimo tytułu Part One, pierwotnie nie było planów kontynuacji, kiedy film został wydany w czerwcu 1981 roku.

It's History: From Jesus Christ to Harriet Tubman i Amelia Earhart, nadchodzące czteroczęściowe wydarzenie obiecuje bawić widzów fantazjami o ważnych wydarzeniach historycznych.

It’s History: From Jesus Christ to Harriet Tubman i Amelia Earhart, nadchodzące czteroczęściowe wydarzenie obiecuje bawić widzów fantazjami o ważnych wydarzeniach historycznych.

To jest w!  Wanda Sykes gra w serialu Harriet Tubman

To jest w! Wanda Sykes gra w serialu Harriet Tubman

śmieszny człowiek!  Danny DeVito jest gwiazdą

śmieszny człowiek! Danny DeVito jest gwiazdą

Okazuje się, że tytuł filmu był grą na podstawie książki – History of the World, Volume 1 autorstwa Sir Waltera Raleigha.

Nowy program będzie miał ten sam format, co oryginalny film, który składał się z segmentów satyrycznych z różnych okresów historii świata. Epoka kamienia łupanego, starożytny Rzym i rewolucja francuska należały do ​​sparodiowanych okresów.

W oryginalnym filmie Brooks zagrał pięć ról: Mosesa, Comicus Philosopher, Tomás de Torquemada, króla Ludwika XVI i Jacquesa.

Latać wysoko!  Opowiedziana zostanie również historia Amelii Earhart

Latać wysoko! Opowiedziana zostanie również historia Amelii Earhart

znaków!  Andrew Rannells również wnosi do serialu swoje komediowe talenty

znaków! Andrew Rannells również wnosi do serialu swoje komediowe talenty

Gwiazdorska obsada: Brooks, który kończy 95 lat, jest na pokładzie kontynuacji, pełniąc funkcję scenarzysty i producenta wykonawczego, obok Wandy Sykes, Nicka Krolla, Ike'a Barinholtza, Davida Stassena i Kevina Saltera, donosiło Variety w maju.

Gwiazdorska obsada: Brooks, który kończy 95 lat, jest na pokładzie kontynuacji, pełniąc funkcję scenarzysty i producenta wykonawczego, obok Wandy Sykes, Nicka Krolla, Ike’a Barinholtza, Davida Stassena i Kevina Saltera, donosiło Variety w maju.

Poczucie humoru: Gillian Bell pojawia się również w powieści historycznej

Poczucie humoru: Gillian Bell pojawia się również w powieści historycznej

W szerokim zespole znaleźli się także Sid Caesar, Dom DeLuise, Madeline Kahn, Harvey Korman, Cloris Leachman, Ron Carey, Gregory Hines, Pamela Stephenson, Shecky Greene i Mary-Margaret Humes.

Było też wiele epizodycznych występów Royce’a D. Applegate , Hugh Hefnera , Johna Hurta , Bea Arthur , Nigela Hawthorne’a , Jackie Mason , Barry’ego Levinsona , Paula Mazursky’ego , Andrew Sachsa i Henny’ego Youngmana .

Każda historia została opowiedziana przez nieżyjącego już, legendarnego reżysera Orsona Wellesa.

JUŻ WKRÓTCE: Wydarzenie Four Nights rozpocznie się 6 marca w Hulu

JUŻ WKRÓTCE: Wydarzenie Four Nights rozpocznie się 6 marca w Hulu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *