Empire of the Ants toczy się w 2024 roku na PC

Imperium mróweknadchodząca gra oparta na powieści science fiction Bernarda Werbera z 1991 roku, zostanie wydana na konsole i komputer przez parowy W roku 2024 wydawca mikroid i deweloper wieża piąta ogłaszać. Konkretne konsole nie są jasne, ale gra jest obecnie dostępna na liście życzeń za pośrednictwem Sklep PlayStation.

Oto przegląd gry za pośrednictwem Microids:

O

Na podstawie bestsellerowej książki Bernarda Werbera pt. Imperium mrówek Będzie oferować strategiczne doświadczenie zbliżone do słynnej sagi książkowej.

ekspertyza pochłaniający Przygodas i broń swoich ziem w taktycznych i strategicznych bitwach w mikroskopijnym świecie o epickich proporcjach.

Eksploracja, strategia, umiejętności bojowe, ale przede wszystkim lokalny sojusz dzikich zwierząt będzie niezbędny, aby wyjść zwycięsko z wielu wyzwań, które na ciebie czekają.

Weź udział w migracji skazanej na zagładę i utraconej kolonii

Graj jako Zbawiciel Mrówek, którego misją jest przewodzenie swojemu „ludowi” i odbudowanie domu, ochrona go, zapewnienie mu rozwoju i podbijanie nowych terytoriów w różnych porach roku.

Kluczowe cechy

  • Weź udział w epickiej przygodzie – Wesprzyj rolę dzielnej mrówki z perspektywy trzeciej osoby i odkryj unikalne umiejętności, które mogą ci pomóc w bitwie i eksploracji.
  • Strategia czasu rzeczywistego 3D o progresywnym poziomie trudności – Gra obiecuje intuicyjne doświadczenie dla nowicjuszy, z lekcjami uczącymi podstaw Gra strategiczna czasu rzeczywistego. Gra będzie również oferować skalowalny poziom trudności i adaptacyjne doświadczenie dla doświadczonych graczy, którzy odkryją nową mechanikę rozgrywki, a także zaawansowane strategie i umiejętności walki.
  • Eksploruj piękne otoczenie i poznaj lokalną przyrodę – Gra będzie miała fotorealistyczną dżunglę do eksploracji. Poznaj inne mrówki i mieszkańców lasu podczas swojej przygody, spotykaj się z nimi i wchodź z nimi w interakcje.
  • Fotorealistyczne Unreal Engine 5 przesuwa granice fotorealistycznych efektów na roślinach i dzikiej przyrodzie.
  • Powieść oparta na sezonie Wzdłuż tych samych linii – Gra posiada narrację zgodną z rytmem pór roku, do której dostosuje się środowisko i mechanika rozgrywki.
  • Porównaj różnorodność i adaptację – Mapy gry będą ewoluować w zależności od pory dnia (dzień, noc, świt i zmierzch).

Zobacz zrzuty ekranu z pierwszego programu Sat.

READ  1996 Ponowne wydanie gry The Elder Scrolls z nowoczesnym sterowaniem, HD

zrzuty ekranu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *