Epic przekazuje dwa tygodnie na pomoc na Ukrainie

Nowy sezon Dwa tygodnie Wprowadza się dzisiaj i Deweloper Epic przekaże cały dochód z pierwszych dwóch tygodni na działania humanitarne na Ukrainie.. Akcja trwa od 20 marca do 3 kwietnia i obejmuje wszystkie „zakupy za prawdziwe pieniądze” w grze, w tym zakupione V-dolce, subskrypcje, wejściówki na wojnę z nagrodami i kilka pakietów kosmetycznych. (Epickie notatki „Korzystanie z V-dolców Dwa tygodnie Nie są one uwzględnione, ponieważ nie są kupowane za prawdziwe pieniądze.) Obejmuje to zakupy detaliczne kart podarunkowych do czasu ich wykorzystania w ciągu dwóch tygodni.

W ramach inicjatywy Microsoft „poświęci swój dochód netto” Dwa tygodnie W tej chwili możemy uzyskać większą pomoc dla ludności Ukrainy. Bezpośrednia pomoc zostanie zapewniona poprzez darowizny finansowe na rzecz różnych organizacji, w tym Wysokiego Komisarza Narodów Zjednoczonych ds. Uchodźców, Funduszu Narodów Zjednoczonych na rzecz Dzieci i Światowego Programu Żywnościowego. Deweloper twierdzi, że „w najbliższych tygodniach” doda więcej obsługiwanych firm.

Epic powiedział: „Wyślemy środki do tych firm tak szybko, jak to możliwe. Nie czekamy na rzeczywiste środki z naszej platformy i partnerów płatniczych.

Wiadomość pojawia się, gdy inne wysiłki związane z grami komputerowymi były w stanie zebrać miliony dolarów na pomoc humanitarną po rosyjskiej inwazji na Ukrainę. Kolekcja gier niezależnych na Itch.io. Zebrał ponad 6 milionów dolarów na początku tego miesiąca i Skromny pakiet skoncentrowany na Ukrainie Przekroczył już 9 milionów dolarów.

Nowy sezon Dwa tygodnie Zaczyna się dziś późno i później Wydarzenie teatralne To kopnęło Nowy rozdział W zeszłym roku w grudniu.

READ  Akcje chińskiego producenta pojazdów elektrycznych BYD spadły po tym, jak Warren Buffett obniżył ocenę akcji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *