Finał 26. sezonu kawalerskiego: Co się stało z Claytonem?

ostrzeżenie o hamowaniu: Nie czytaj, jeśli nie oglądałeś finału ABC 15 marca”BSC. „

Clayton ChardBieg kawalera był mniej niż gładki. Nie inaczej wyglądał finał jego sezonu.

Podczas przedostatniego poniedziałkowego odcinka Clayton próbował ocalić swoje relacje z finalistkami Gabi Widney i Rachel Riccia. Przyznał, że kochał i spał z nimi obojgiem, co wywołało u wszystkich histerię i prawie spowodowało, że Gabe sama się wyeliminowała.

Pomimo dramatycznej imprezy z różami obie kobiety zostały w domu i poznały rodzinę Claytonów na Islandii. Ale spotkanie z rodzicami okazało się dyskusyjne, ponieważ Clayton zdecydował się na cliffhanger, aby ścigać trzecią wicemistrzynię Susie Evans.

Druga połowa dwudniowego finału rozpoczęła się z gospodarzem Jesse Palmerem i publicznością w studiu na żywo, a następnie przeniosła się do Suzy na Islandii. Jesse podchodzi do niej w jej pokoju i oferuje jej szansę na ponowną rozmowę z Claytonem.

Zgadza się i przybywa, aby zobaczyć Claytona i jego rodziców, których wita się niezręcznie, a następnie rozmawia z Claytonem jeden na jednego. Konfrontuje się z nim w ich ostatniej walce i mówi o tym, jak ją odwrócił i jak ta wymiana sprawiła, że ​​poczuła się i zawstydziła. Porównuje to doświadczenie z poczuciem się jak „bezpański pies”, który został „wyrzucony”.

„Jeśli kochasz mnie jako osobę, jak możesz mnie tak traktować?” Ona pyta. „Jestem tak upokorzony. Sprawiłeś, że poczułem się źle i źle. Dla mnie to było złamane serce. „

Wymiana pozostawiła Claytona we łzach, bez nadziei na ich przyszłość. Mimo to zdecydowanie decyduje, że jego serce jest z Suzy i nie ma innego wyjścia, jak zakończyć sprawy ze swoimi pozostałymi rywalami.

Clayton spotyka Gabe’a i Rachel w ich hotelu. Mówi, że widział z nimi przyszłość, ale nie warto, by kochał jednakowo trzy kobiety i pozbywał się ich razem od razu. Prosi o wybaczenie, ale spotyka Gabe’a z listem, który wywołał kuszące reakcje z kamery w studiu na żywo.

READ  Przyczyna śmierci Ann Heck ujawniona przez koronera - raport - termin

„Poprosiłeś mnie, żebym został, bo byłeś zły [that Susie left] I twoja duma bolała” – mówi. „Kiedyś moja decyzja była… [to leave]że nie chciałeś, żeby tak było. Teraz to Twoja decyzja, więc jest łatwiej”.

Ona nadal rzuca jej wyzwanie i sposób, w jaki poradził sobie z sytuacją, w tym zerwanie z nią i Rachel jednocześnie. Czas, który spędziła na Islandii, zostawia go w hotelu po tym, jak odrzuca jego zaproszenie do wyjazdu.

Podczas odcinka na żywo „After the Final Rose” Gabby nadal rozmawia z Jessem o swoim odejściu, zanim Clayton dołączy do niej na scenie. Clayton mówi o swojej uczciwości z ostatnich dni na Islandii, ale Gabe odpowiada: „Twoja przejrzystość ma pewne warunki”.

Powiedziała, że ​​po jej obejrzeniu było jasne, że miał silniejsze uczucia do Suzy. Powiedział Rachel i Gabe’owi, że ich kocha, chociaż wiedział już, że jego uczucia do kogoś innego były silniejsze. Gabe miał ochotę iść dalej i chociaż nie był złośliwy, był nieodpowiedzialny w swoich słowach, a kobiety poradziły sobie z tymi reperkusjami.

Gabe Clayton twierdzi, że miłość chroni człowieka i że jego niezdolność do traktowania obu finalistów jako oddzielnych osób o odrębnych potrzebach jest wyraźnym dowodem na to, że nie kochał ich jednakowo.

Po rozmowie Claytona z Gabe na Islandii, zwraca się do Rachel osobno.

Płacze za nim i podziela jednostronny charakter ich związku. „To ja walczyłam sama – dla ciebie” – mówi. Była elastyczna w swoim zaangażowaniu, czego dowodem było pozostawanie poza jego spowiedzią podczas ostatniej ceremonii róży.

Powiedziała mu: „Nie walczyłeś o mnie”. „Nic mi nie dałeś, a to, co mi dałeś, zatrzymałem”. Clayton miała zakrzywiony biust i pozbawioną sentymentów ścianę w przeciwieństwie do jej łez.

Podczas zjazdu na żywo powiedziała, że ​​nie czuje już do niego uczuć i nie warto z nią rozmawiać. „Nie masz żadnego z tych uczuć… stałeś się uszkodzeniem dodatkowym.”

READ  Izraelscy raperzy w swoim hymnie, który zajmował pierwsze miejsca na listach przebojów, wzywają do śmierci Dua Lipy, Belli Hadid i Mii Khalify

Po tym, jak przeprosił na scenie, Rachel odmówiła. – Po prostu ci nie wierzę. Jej gniew był namacalny i zaraźliwy i rozprzestrzenił się na jej rodziców, którzy zachowali spokój, gdy Jesse rzuciła ich na publiczność.

Ostatni raz Clayton i Rachel na scenie był spięty, gdy zapytała, czy powiedział „Kocham cię”, próbując się z nią przespać. Gwałtownie odrzuca oskarżenia, a Jesse odrzuca prowadzącego. „Clayton ma zamiar rzucić największy Hail Mary Bachelor Nation, jaki kiedykolwiek widziałem”.

Wracając na Islandię, w ostatniej próbie uratowania swojego związku z Suzy, Clayton napisał do niej list. Spotykasz go twarzą w twarz, a on ponownie próbuje powtórzyć swoje uczucia. „Prawdę o nas” i miga pudełko na pierścionek.

reagować. Powiedziała do niego: „Nie czuję, że miłość, którą teraz mam do ciebie, to miłość, którą masz teraz do mnie”. „Masz bezwarunkową miłość do kogoś, z kim chcesz spędzić swoje życie. A ja tam nie jestem. Podjąłem decyzję o opuszczeniu Islandii w spokoju.”

Po raz pierwszy w historii Bachelor, Bachelorette zostaje odrzucony ostatniego dnia.

„To nie sprawia, że ​​jest to łatwa decyzja”, powiedziała mu. „Szczerze mówiąc, to druzgocące. Ale myślałem o tym i nie sądzę, że jestem twoją postacią. I nie sądzę, że jesteś moja”.

Przy kolejnej próbie zapytał ją, czy później pomyśli z nim o przyszłości. A ona mówi z naciskiem: „Czuję, że to już koniec”.

Ale okazuje się, że ta solidna odpowiedź nie jest konkretna. Mieszkając w Los Angeles, Suzy powraca do zdjęcia podczas „After the Final Rose”.

Dołącza do Jessego i Claytona na scenie. – To mój przyjaciel – mówi, wskazując na roześmianego Claytona. Patrząc wstecz, ta dwójka potrzebowała czasu od siebie, aby w końcu wrócić do siebie. Oboje zdają sobie sprawę, że ludzie mogą nie kibicować sobie, ale są razem szczęśliwi i patrzą w przyszłość.

READ  Aktor Ray Buffer oskarżony o kradzież komiksów, sklep twierdzi, że jest na wideo

Jesse przygotowuje możliwość dokonania prezentacji. Zamiast tego Clayton mówi, że przeprowadza się do Wirginii, aby zamieszkać z Susie. I chociaż nie oferuje Suzy pierścionka, ostatecznie akceptuje jego ostatni kwiat.

A Susie i Clayton nie są jedynymi, którzy mają szczęśliwe zakończenia, ponieważ Gabe i Rachel mają swoje własne cele. Obaj zostali po raz pierwszy pokazani jako kolejni dwaj liderzy, którzy w przyszłym sezonie zagrają jako członkowie The Bachelorette.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *