Ryan Seacrest był krytykowany za zrobienie „takiej reklamy” podczas rozmowy z uczestnikami programu American Idol

Sam Joseph Simon dla Dailymail.com

02:56 26 kwietnia 2023, zaktualizowano o 04:15 26 kwietnia 2023Ryan Seacrest był krytykowany online przez wielu fanów American Idol za jego „złe” zachowanie podczas poniedziałkowego odcinka serii konkursów wokalnych.

48-letnia osobowość telewizyjna nie zadała sobie trudu, rozmawiając z kilkoma uczestnikami programu o ich potencjalnych stratach, mówiąc jednemu: „Śpiewałem, żeby cię stracić, żeby mnie kochać”. Możemy cię dziś stracić.

Osobowość medialna, która niedawno opuściła Live With Kelly i Ryan, stała się przedmiotem potępienia wielu fanów serialu, którzy byli zaniepokojeni jego traktowaniem konkurentów serialu.

Wielu obserwatorów wyraziło swoje opinie na temat Seacrest’s redditz jednym napisem: „Możemy cię dziś stracić” Było tak źle, o mój Boże.

Jeden z użytkowników stwierdził, że prezenter radiowy „nie złagodził żadnych ciosów” swoim komentarzem, który inny opisał jako „po prostu zło”.

Niezadowolony: Ryan Seacrest został skrytykowany online przez kilku fanów American Idol za jego „złe” zachowanie podczas poniedziałkowego odcinka serii konkursów wokalnych.

Inna osoba napisała, że ​​​​osobowość medialna była „dzisiejszej nocy taką reklamą”, a jego zachowanie było „absolutnie nieszczęśliwe”.

Jeden szczególnie sarkastyczny użytkownik poradził Seacrestowi, aby był bardziej bezpośredni, gdy zakochuje się w tych ludziach.

Jednak jeden użytkownik Reddit pochwalił działania osobowości medialnej podczas prowadzenia programu.

Wyrazili, że „utrzymuje ten odcinek w szybkim tempie, nie czując pośpiechu. Dlatego zasługuje na swoją wypłatę”.

Seacrest jest gospodarzem American Idol od czasu jego premiery w 2002 roku.

Gospodarz radiowy został sparowany z Brianem Dunkelmanem podczas prowadzenia pierwszego sezonu serialu.

Program początkowo trwał łącznie piętnaście sezonów, zanim zakończył się w 2016 roku.

Jednak program został później wznowiony w 2018 roku i od tego czasu jest na antenie.

Krytyk: Kilku widzów wyraziło swoje opinie na temat Seacrest na Reddicie, a jeden z nich napisał: „Możemy cię dziś stracić„ to było zbyt złe, o Boże ””
Sugestia: Pewien szczególnie sarkastyczny użytkownik poradził Seacrestowi, aby był bardziej bezpośredni podczas zakochiwania się w tych ludziach
LONG RUN: Seacrest jest gospodarzem American Idol od czasu jego premiery w 2002 roku

Seacrest rozmawiał wcześniej Hollywoodzki reporter Wyraziła, że ​​American Idol zmienił sposób, w jaki osobistości z branży rozrywkowej postrzegały uczestników programów telewizyjnych.

„Myślę, że był czas, kiedy nie akceptowano wygrania konkursu telewizyjnego w świecie muzyki, ale to się zmieniło” – powiedział.

READ  Podsumowanie półfinałowego sezonu 8 The Masked Singer: Blizzard Unveiled

Człowiek mediów stwierdził następnie, że czuł, że American Idol będzie trwał przez wiele lat.

„Myślę, że ten format i ta seria mają szansę przetrwać z pokoleniami i sprawić, by inne pokolenia oglądały to, starając się zostać kolejnym zwycięzcą” – powiedział.

On Air: Człowiek mediów stwierdził później, że czuł, że American Idol będzie trwał przez wiele lat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *