Google pracuje nad dwoma rozmiarami Pixel Watch 3

To, że Pixel Watch był za mały, było głównym zarzutem konstrukcyjnym urządzeń do noszenia pierwszej i drugiej generacji. Według źródła zaznajomionego ze sprawą Google planuje rozwiązać ten problem, opracowując na ten rok Pixel Watch 3 w dwóch rozmiarach.

Chociaż specyfikacja Pixel Watch 2 została znacznie ulepszona w stosunku do oryginału, Google zachował w dużej mierze tę samą konstrukcję, w tym średnicę 41 mm i grubość 12,3 mm. Koronka stanowi główną różnicę wizualną, ale aby je rozróżnić, należy spojrzeć na dolny układ czujników.

Ludzie są dość dostosowani do rozmiaru rzeczy noszonych na nadgarstku. Chociaż dla niektórych Pixel Watch sprawdza się dobrze, dla innych jest za mały. W przypadku urządzeń do noszenia większa koperta zegarka często pozwala na lepszą specyfikację, w tym większą baterię i więcej miejsca na czujniki. W smartwatchach większe wyświetlacze mogą znacząco poprawić to, co możesz zobaczyć, zrobić i z czym możesz wchodzić w interakcję.

W tym momencie nie jesteśmy świadomi żadnych planów ze strony Google mających na celu rozróżnienie funkcjonalności między dwoma rozmiarami poza wyświetlaczem i być może nieco większą baterią. Niedawna reorganizacja urządzeń Fitbit i Google nie powinna mieć wpływu na rozwój produktu w najbliższej perspektywie, choć oczywiście plany mogą ulec zmianie przed premierą.

Biorąc pod uwagę konkurencyjny krajobraz, Samsung oferuje Galaxy Watch 6 w rozmiarach 40 mm i 44 mm. Sprzedaje także Galaxy Watch 6 Classic 43 mm i 47 mm z identycznymi rozmiarami ekranu (1,31 cala i 1,47 cala), ale z dodatkową obrotową ramką i zastosowaniem stali nierdzewnej zamiast aluminium. Tymczasem Apple Watch Series 9 jest dostępny w wersji 41 mm lub 45 mm.

Zegarek Pixel 2 41 mm kontra Galaxy Watch 6 Classic 47 mm

Miejmy nadzieję, że Google również poświęci czas na zmniejszenie ramki i dodanie większego ekranu w mniejszym modelu. Jednym z głównych pytań jest to, czy obecne opaski będą kompatybilne z nowym, większym rozmiarem, biorąc pod uwagę krzywiznę.

READ  Nadchodzące AirPods Pro firmy Apple mogą sprawdzać słuch i mierzyć temperaturę

Oferując większy wariant, Google rozwiązuje najważniejszy problem. Jasne, krążą opowieści o ludziach, którzy wybierali Samsunga, bo Pixel Watch jest dla nich za mały.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich, aby zarabiać. więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *