Google zmienia interfejs Gmaila na nowy wygląd

Śledzimy postępy w aktualizacji interfejsu Google dla Gmaila Od lutegoA Tak jak obiecałam, Firma twierdzi, że jest teraz dostępna dla wszystkich użytkowników Gmaila. Mod łączy Meet, Chat i Spaces jako część ogólnego doświadczenia i zawiera elementy z Material Design 3.

To nie koniec i mówi, że jeszcze w tym roku zobaczymy między innymi ulepszenia Gmaila dla użytkowników tabletów, lepszą obsługę emotikonów i więcej funkcji ułatwień dostępu.

Nowy interfejs użytkownika Gmaila zawiera przyciski Gmaila, Google Chat, Spaces i Meet na jednym pasku.
Obraz: google

Jeśli używasz Gmaila w pracy, być może jest już wdrożony na Twoim koncie. Dla tych, którzy nie mogą znieść zmiany, możesz zrezygnować i przynajmniej na razie wrócić do starego wyglądu. Jeśli nie masz włączonego czatu, nadal będziesz mieć nowy wygląd, ale domyślnie tylko w widoku Gmaila, a jeśli nie używasz niektórych lub żadnej z tych aplikacji, możesz je wyłączyć lub włączyć w szybkich ustawieniach menu.

Jeśli chcesz wrócić ponownie, pliki instrukcje Bardzo łatwo jest śledzić:

  • W prawym górnym rogu kliknij Ustawienia.
  • W sekcji Szybkie ustawienia dotknij Wróć do oryginalnego widoku Gmaila.
  • W nowym oknie kliknij Ponowne ładowanie.

Szczegóły nowego interfejsu użytkownika Gmaila

Nowe szczegóły interfejsu użytkownika Gmaila.
Obraz: google

Zaktualizowany interfejs użytkownika przenosi przyciski Poczta, Spotkania, Spaces i Czat do jednego menu u góry prawego paska, zamiast pokazywać wiele czatów z każdego z nich na liście. Nadal jest łatwo uzyskać dostęp bez jednoczesnego wyświetlania wszystkiego na ekranie i możesz szybko przejść do rozmowy w dowolnej sekcji, w której menu pojawi się po najechaniu na jego ikonę.

Zmiany są częścią nowego kompleksowego podejścia Google do Workspace (w tym dokumentów, arkuszy kalkulacyjnych itp.), które ma zapewnić bardziej ustandaryzowany styl i nowe funkcje oparte na sztucznej inteligencji, takie jak Właśnie ogłoszono ulepszenia wyszukiwania w Gmailu.

READ  Źródła: Pixel 6 Pro miał zacząć od odblokowania twarzą

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *