Gwiazda Real Housewives wymaga minimalnej ochrony w więzieniu

Gwiazda serialu „Prawdziwe gospodynie domowe z Salt Lake City”, Jen Shah, poprosiła o zatrudnienie jako FPC Bryan, Federalny obóz jeniecki o minimalnym poziomie bezpieczeństwa w Bryan w Teksasie, aby odbyć karę 6,5 roku więzienia za oszustwo.

49-letni Shah jest reprezentowany przez adwokata Priyę Chaudhry z Chaudhry Law PLLC, który złożył wniosek do sędziego o „zalecenie, aby pani Shah została uwięziona w placówce FPC Bryan w Bryan w Teksasie”, według People.

Więzienie przyjmuje kryminalistki i obecnie na swojej stronie internetowej przetrzymuje 544 osadzonych. To także miejsce, w którym Elizabeth Holmes była założycielką Theranos Został skazany na służbę Jej wyrok to 11 lat więzienia, który rozpoczyna się w kwietniu. Według magazynu People.

Była prokurator USA w południowym dystrykcie Nowego Jorku, Audrey Strauss, powiedziała w komunikacie prasowym, że Shah i jej asystent Stuart Smith stworzyli i sprzedali listy potencjalnych klientów oraz nazwiska i kontakty potencjalnych klientów członkom ich oszustwa.

Według komunikatu prasowego co najmniej 10 ofiar ma powyżej 55 lat.

Shah Juma został skazany za spisek w celu popełnienia oszustwa telefonicznego w związku z telemarketingiem, Według NPR.

„Wraz z dzisiejszym orzeczeniem Jennifer Shah w końcu musi stawić czoła konsekwencjom wielu lat, które spędziła na atakowaniu bezbronnych starszych ofiar” – powiedział w oświadczeniu Damien Williams, prokurator w południowym dystrykcie Nowego Jorku. Fałszywe obietnice bezpieczeństwa finansowego, ale w rzeczywistości szach i jej współspiskowcy oszukali ich z oszczędności i nie zostawili nic do pokazania w zamian”.

Po wcześniejszym przyznaniu się do winy, Shah Zmienił jej przyznanie się do winy 11 lipca 2022 r.

Zgodnie z komunikatem prasowymShah i Smith zostali oskarżeni 30 marca 2021 r. o spisek mający na celu popełnienie oszustwa telemarketingowego i spisek mający na celu pranie brudnych pieniędzy.

Prokuratorzy federalni powiedzieli, że obaj byli zaangażowani w program od 2012 roku.

READ  Baran na miesiąc lipiec 2022

Zgodnie z komunikatem prasowym, maksymalna kara za spisek w celu popełnienia oszustwa elektronicznego wynosi 30 lat, a opłata za pranie pieniędzy wynosiłaby dodatkowe 20 lat.

Szach w ogóle Nie przyznał się do obu zarzutów Na rozprawie w dniu 2 kwietnia 2021 r.

Ale w ramach ugody, kiedy przyznała się do zarzutów oszustwa, druga opłata za pranie pieniędzy została wycofana, według People.

Następnie groziło jej do 14 lat więzienia, jeśli zostanie skazana.

Shah musi zgłosić się do Federalnego Biura Więziennictwa 17 lutego, aby rozpocząć karę, według magazynu People.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *