Gwiazda „The Young and the Restless”, Eric Braeden, ujawnia swoją diagnozę raka

Eric Braeden ujawnił, że ma raka i obecnie przechodzi immunoterapię w celu leczenia komórek rakowych o wysokim stopniu złośliwości w pobliżu pęcherza moczowego.

weteran Młody i niespokojny Gwiazda opublikowała a 13-minutowy film piątek na Facebooku i powiedział, że cierpi na problemy z prostatą podczas rekonwalescencji po niedawnej operacji wymiany stawu kolanowego, kiedy pojawił się strach zdrowotny. „Nienawidzę być tak osobisty, ale myślę, że to może być dobre dla starszych facetów, którzy mogą tego słuchać lub nie” – powiedział.

Bryden powiedział, że problem z prostatą objawiał się do tego stopnia, że ​​często oddawał mocz, mniej więcej co pół godziny. Urolog zasugerował wykonanie urotoskopu, który odciąża cewkę moczową. Ale przed poddaniem się zabiegowi Bryden powiedział, że problem z oddawaniem moczu „stał się tak zły, że nie mogłem sikać”.

Powiedział: „I to, moi przyjaciele, mogę wam powiedzieć, że jest to jedno z najbardziej bolesnych doświadczeń, jakie kiedykolwiek miałem”.

Bryden ostatecznie udał się do Cedars-Sinai w Los Angeles po drugą opinię, gdzie był leczony przez jednego z pionierów urządzenia UroLift. Wrócił do szpitala kilka dni później, choć nie jest jasne, kiedy dokładnie, i wtedy Brayden powiedział, że lekarz zdiagnozował u niego raka. Plan zwrócił się do lekarza przeprowadzającego operację UroLift, w którym to momencie Bryden powiedział, że lekarz usunie raka.

Po przejściu operacji usunięcia raka Brayden powiedział, że kazano mu wrócić tydzień później. Po zapoznaniu się z raportem z biopsji Bryden powiedział: „To wśród komórek rakowych niskiego stopnia [were] Niektóre komórki rakowe o wysokim stopniu złośliwości „w pobliżu jego pęcherza”. Powiedział, że urolog powiedział mu, że komórki rakowe o wysokim stopniu złośliwości będą leczone immunoterapią raz w tygodniu przez sześć tygodni.

W zeszłym tygodniu przeszedł drugą sesję, powiedział Breden. Powiedział, że niektóre skutki uboczne są podobne do grypy.

READ  Adele ostrzega fanów: „Zabiję cię”, jeśli rzucisz we mnie czymś podczas występu w Vegas

82-letni aktor powiedział, że obecnie wieje, ale nadal ćwiczy umiarkowanie, co, jak powiedział, jest „trudne dla sportowca” takiego jak on.

„Jestem teraz w tym miejscu”, powiedział aktor, dodając, że pomimo diagnozy nadal pracuje nad mydłem. „Jestem trochę pod pogodą, ale nie za bardzo. Nauczyłem się teraz bardziej słuchać mojego ciała i nie dawać z siebie wszystkiego. Zrozumiem. Wkrótce znów będę w najlepszej formie. „

To, co zaczęło się jako trzytygodniowe miejsce gościnne Y&R w 1980 roku, Braeden zamieniło tę okazję w ponad 40-sezonowy występ jako Victor Newman.

Młody i niespokojny W zeszłym miesiącu obchodził swoje 50-lecie i na cześć tej specjalnej okazji, Entertainment Tonight i CBS transmitowały Świętujemy pięćdziesiątą rocznicę The Young and the Restless.

Powiązana zawartość:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *