Helldivers 2 „wystąpiło powyżej oczekiwań” i sprzedało się w ponad 8 milionach egzemplarzy

Helldivers 2 sprzedało się w ponad 8 milionach egzemplarzy.

To zależy Bloomberga oraz analityk Doug Kreutz, który oszacował, że wydajność gry „przerosła oczekiwania” wydawcy Sony i dewelopera Arrowhead.

Chociaż Sony nie potwierdziło jeszcze danych dotyczących sprzedaży, Kreutz uważa, że ​​Helldivers 2 prawdopodobnie przekroczyło granicę 8 milionów, a sprzedaż rośnie „z każdym tygodniem”.

Helldivers 2 – raport ze zwiastuna | Gry na PS5 i PC.Obejrzyj na YouTube

Helldivers 2 odniosło ogromny sukces zarówno dla Arrowhead, jak i PlayStation, a fakt, że twórcy trzymają nas wszystkich w napięciu, nie jest małą jego częścią. Po premierze szybko stała się największą premierą Steam w historii PlayStation i obecnie osiągnęła najwyższy poziom w historii, wynoszący ponad 458 000 graczy.

Emma Kent napisała w recenzji gry Helldivers 2 magazynu Eurogamer: „Dzięki strzelaninom pełnym chaosu i komedii gra z przyjaciółmi jest prawdziwą przyjemnością” i przyznała jej cztery gwiazdki.

Dyrektor kreatywny Helldivers 2 odpowiedział niedawno fanom, którzy stawiali serię Helldivers 2 przeciwko Halo, mówiąc, że „potrzebujemy więcej empatii i jedności na świecie, a mniej rywalizacji”.

W odpowiedzi na rywalizację na

Dzięki, VGC.

READ  Overwatch 2 wyłącza się w czwartek wieczorem, gdy Blizzard zaczyna naprawiać

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *