Hochல்ll wybrał Antonio Delgado na nowego gubernatora-porucznika

Pan, który będzie zastępcą gubernatora. Aby wypełnić pozostałą kadencję Benjamina, pan. Delcado powinien zrzec się stanowiska w Kongresie. Gubernator porucznik będzie pełnił funkcję Gubernatora w przypadku śmierci Gubernatora, rezygnacji, zwolnienia, nieobecności lub zawieszenia.

Pan. Delcado czeka ciężka walka o reelekcję tej jesieni. Kiedy Demokraci zatwierdzili nową mapę Kongresu na początku tego roku, próbowali dodać przyjaznych wyborców do swojego okręgu, ale stanowy Sąd Najwyższy orzekł na jego korzyść. Uderz w nowo narysowane linie dzielnic Zeszły tydzień. Linie wytyczone przez kort sprawiają, że miejsce jest bardziej konkurencyjne.

W czerwcowej Organizacji Podstawowej dla gubernatora porucznika, Mr. Delcado zmierzy się z dwiema rywalkami, obiemi Latynoskami: Dianą Rainą, byłą radną miasta Nowy Jork i Aną Marią Archela, postępową aktywistką. Pani Raina prowadzi kampanię z Tomem Suyosim, demokratą, który kandyduje na gubernatora z Long Island, podczas gdy pani Raina Archila przyłączył się do Jumane’a Williamsa, prokuratora generalnego Nowego Jorku.

Pani Hochul Początkowo pan Benjamin został wybrany, Czarny były senator stanu z Harlemu został zastąpiony w sierpniu przez swojego zastępcę, byłego gubernatora Andrew M. Kilka dni po tym, jak został gubernatorem z powodu nagłej rezygnacji Guomo. Wybrał Benjamina, aby zwiększyć jego atrakcyjność wśród wyborców miejskich.

W zeszłym miesiącu pan Po rezygnacji Benjamina, pani Hochul została zmuszona do ponownego wyboru małżonka. Rozważał kilku kolorowych oficerów, choć nie ograniczył swoich preferencji do tych z niższych klas. Bez przecieków określonych przez p. Hochulę, proces selekcji był w znacznym stopniu ukrywany. Po pierwsze, wadliwe wyszukiwanie Do zastępcy dowódcy.

W tym momencie gubernator był zdecydowany wybrać porucznika gubernatora bez żadnej czerwonej flagi i poprosił doradcę gubernatora, Elizabeth Fine, oraz sekretarza ds. nominacji, Marty Mack, o nadzorowanie panelu prawników wyjaśniających przeszłość kandydatów.

READ  Aktor Saran mówi, że jego postać nigdy nie kłamie – The Hollywood Reporter

Pan. Zespół pani Hochulin był pod wrażeniem jej zwycięstwa nad republikańskimi przeciwnikami Delcado, zdobywając jedną z najbardziej konkurencyjnych dzielnic swingowych w kraju. Próbowałem nazwać go „raperem z wielkiego miasta”. Według osób zaznajomionych z jego decyzją. Jest także hojnym zbieraczem funduszy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *