Jak była żona Willa Smitha, Sherry Zampino, zareagowała na policzek Oscara?

Była żona Willa Smitha, Sherry Zampino, pojawia się na imprezie z okazji rozdania Oskarów w 2022 r. Slap Chris Rock podczas niedzielnej imprezy.

„Wyjechała. Spędza dziś wieczór z nim i rodziną”, Kyle Richards, 53 lata, powiedział ekstra Na czerwonym dywanie w 2022 Oscar Party dla Fundacji Eltona Johna AIDS.

Gwiazda „Real Housewives of Beverly Hills” powiedziała, że ​​siedziała obok 54-letniego Zampino na imprezie z gwiazdami, gdy kontrowersyjny moment był transmitowany w telewizji na żywo.

Zapytana, czy nowicjusz „RHOBH” miał jakieś reakcje na mimikę, Richards odpowiedziała, że ​​nie pamięta niczego godnego uwagi.

„Szczerze mówiąc, byliśmy zdezorientowani. Teraz zaczynam myśleć, że to prawda” – powiedział Richards. „Byliśmy szczerze zszokowani”.

Zdjęcie Willa Smitha i Sherry Zampino z Oscarem
Była żona Willa Smitha, Sherry Zampino, wspierała go po tym, jak otrzymał Medal dla Najlepszego Aktora za rolę w Królu Ryszardzie.
shereezampino / Instagram

Richards wyjaśnił, że – podobnie jak wielu innych – byli „zdezorientowani” co do tego, czy policzek był… Czy to było prawdziwe, czy podzielone na etapy?.

„To trochę rozczarowujące, jakbyś był nominowany do Oscara, po prostu weź to i bądź dumny. ”.

Stare zdjęcie Willa Smitha i Sherry Zampino na Złotych Globach
Zampino świętował zwycięstwo Smitha z resztą rodziny.
Kolekcja Ron Galila przez Getty

Jednak Zampino wydawał się być zadowolony ze swojego byłego. Później przeniosłem się na Instagram, aby Dzielić się zdjęciami Od siebie pozującej ze Smithem po jego wielkiej wygranej.

„Legendarna noc! Znowu gratulacje – kiedy wygramy 1, wszyscy wygrywamy! #family1st”, napisała.

Will Smith i Jada Pinkett Smith na Oskarach 2022
Zampino, Smith i Jada Pinkett Smith mają dobre relacje.
ABC przez Getty Images

Zambino – kto by? Pojawiła się w „RHOBH” jako „Dziewczyna” Sezon 12 – Od 1992 do 1995 był żonaty z 53-letnim Smithem. Mają 29-letniego syna o imieniu Trey.

Zampino pozostaje w dobrych stosunkach ze Smithem i przyjaźni się ze swoją drugą żoną Jadą Pinkett Smith i dwójką dzieci: 23-letnim Jadenem i 21-letnią Willow.

Will Smith uderza Chrisa Rocka podczas rozdania Oskarów
Smith spoliczkował Rocka po tym, jak kpił z łysej głowy Pinketta Smitha.
Reuters

Smith trafił na pierwsze strony gazet podczas rozdania Oscarów w niedzielę, kiedy wszedł na scenę i uderzył 57-letniego Rocka w twarz komika. Kpił z łysej głowy Pinketta Smitha. 50-letnia prowadząca Red Table Talk głośno o niej mówiła Walczą z wypadaniem włosówktóry powoduje wypadanie włosów.

READ  Świat muzyki country był zszokowany rozstaniem pary gwiazd

Potem Smith Przeprosił akademię ze łzami w oczach i innych nominowanych podczas odbierania Oscara dla najlepszego aktora.

Później tego samego wieczoru Sean „Diddy” Combs potwierdził wyłącznie Page Six na imprezie „Vanity Fair”, że Rock and Smith robiłem rzeczy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *